• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

ferrari

Novi član
Tu od
13 Srp 2024
Poruka
6
Pozdrav svima
znam da sa mali i nebitni pijun u svoj ovoj blamazi s poticajima, ja bih volio da NE budem u pravu ali,.
Oni BUČNI I UTJECAJNI su namireni i njih nema nigdje cuti i vidjeti, a mi sitna buranija mozemo se hebati niti koga briga niti sto mozemo osim ovako pisati prdi-ludi po ovom forumu.
Da nekog iz ministarstva, HGK, agencije za placanje nesto zanima reagirali bi oni vide oni ovaj forum i smiju se svima nama.
 

ŽeljkoLika

Novi član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
9
Administrativnom kontrolom zahtjeva utvrđeno je da korisnik ima 133 traženih grla, ali kod navedenih grla prijava premještanja nije u propisanom roku unutar 7 dana i zato ne ostvaruje pravo na potporu.
Evo meni odgovora nakon sto sam pisao ravnatelju agencije.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,930
Jel ima u zakonu kakva stavka vezana da gubiš pravo na cjelokupni iznos potpore ako ne ispoštuješ rok?
Umjesto da te opomenu,upozore na propust,odmah kazna..kakvi smo mi to ljudi u pm...di je tu veterinar?
Zašto nije reagirao...zato jer ga boli briga.
Sve boli briga za nas poljoprivrednike i tako se ponašaju..tako nam i treba,nema sloge,nema zajedništva...
 

ŽeljkoLika

Novi član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
9
Upravo i ja o tome razmisljam. Danima zovem i pisem da bi dosao do informacije, a da nisam bio naporan nebi niti znao sta mi nece isplatiti. Za 8 parcela mi napisali da nije bilo dobro napasivanje,a isti broj stoke je uvijek na pasi i uvijek su skupa na svim pasnjacima. I ono najbitnije, stoka nikada nigdje nije bila premjestana.
 

Najnoviji postovi

Na vrh