• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

ferrari

Novi član
Tu od
13 Srp 2024
Poruka
6
Pozdrav svima
znam da sa mali i nebitni pijun u svoj ovoj blamazi s poticajima, ja bih volio da NE budem u pravu ali,.
Oni BUČNI I UTJECAJNI su namireni i njih nema nigdje cuti i vidjeti, a mi sitna buranija mozemo se hebati niti koga briga niti sto mozemo osim ovako pisati prdi-ludi po ovom forumu.
Da nekog iz ministarstva, HGK, agencije za placanje nesto zanima reagirali bi oni vide oni ovaj forum i smiju se svima nama.
 

Željo

Novi član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
9
Administrativnom kontrolom zahtjeva utvrđeno je da korisnik ima 133 traženih grla, ali kod navedenih grla prijava premještanja nije u propisanom roku unutar 7 dana i zato ne ostvaruje pravo na potporu.
Evo meni odgovora nakon sto sam pisao ravnatelju agencije.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,932
Jel ima u zakonu kakva stavka vezana da gubiš pravo na cjelokupni iznos potpore ako ne ispoštuješ rok?
Umjesto da te opomenu,upozore na propust,odmah kazna..kakvi smo mi to ljudi u pm...di je tu veterinar?
Zašto nije reagirao...zato jer ga boli briga.
Sve boli briga za nas poljoprivrednike i tako se ponašaju..tako nam i treba,nema sloge,nema zajedništva...
 

Željo

Novi član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
9
Upravo i ja o tome razmisljam. Danima zovem i pisem da bi dosao do informacije, a da nisam bio naporan nebi niti znao sta mi nece isplatiti. Za 8 parcela mi napisali da nije bilo dobro napasivanje,a isti broj stoke je uvijek na pasi i uvijek su skupa na svim pasnjacima. I ono najbitnije, stoka nikada nigdje nije bila premjestana.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,362
Marinka je izgovorila istinu koja je največi problem naše poljoprivrede....

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,362
Znamo, samo je svakog strah pokazati prstom koji je taj među nama koji poticaje prima, a nezna gde mu je zemlja.
Vele da zakaj ne iskoristiti priliku.....
 

Marko7711

Novi član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
21
Zna li netko šta je onim plaćanjima za područja s posebnim prirodnim ograničenjima
Tu smo uvijek dobre uplate dobivali a neznam da je netko o tome uopće bilo šta rekao ili još gore da je dobio uplatu
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
495
Znamo, samo je svakog strah pokazati prstom koji je taj među nama koji poticaje prima, a nezna gde mu je zemlja.
Vele da zakaj ne iskoristiti priliku.....
I neka koriste, kad im se daje prilika
 

Prunus

Novi član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
25
S obzirom da je moja općina jedna od onih koja je izgubila status s ograničenjima od 2023 , odnosno Mjeru 13, znam da je sad bilo e-savjetovanje koje je zatvoreno 15.7.i čeka se objava Pravilnika o kompenzaciji u NN i valjda onda i isplata.
 

Marko7711

Novi član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
21
S obzirom da je moja općina jedna od onih koja je izgubila status s ograničenjima od 2023 , odnosno Mjeru 13, znam da je sad bilo e-savjetovanje koje je zatvoreno 15.7.i čeka se objava Pravilnika o kompenzaciji u NN i valjda onda i isplata.
I moja je općina isto izgubila taj status ali sada ima par godina neka prilagodba i koliko sam ja razumio 80%
Ali nitko još nije ništa dobio, inače je ta uplata bila isto kao i poticaj do 30.06
 

Prunus

Novi član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
25
Navodno da ce biti objavljen Natječaj i da ćemo morat podnosit Zahtjev za kompenzaciju, pa treba pratit objave na Apprrr i NN...i nadat se...:rolleyes:
 

Marko7711

Novi član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
21
Baš čudno da će treba opet neki zahtjev podnositi, kao da nas više nema u nikakvim evidencijama i ne znaju apsolutno ništa tko je u kojoj općini i koliko ima hektara zemlje
 

Najnoviji postovi

Na vrh