• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Armagedon voćarstva II Dio

F

FELDER

Guest
bez muke nema nauke

ja bi sam molijo da niko ne vrijeđa nikoga pa ni našu hrvacku,samo neka se svi bave vočarstvom a ne politikom,ko bi se od vas vočara odreko poticaja a svi ko nešto negoduju,eto meni se isplati vočariti,a svi vi kojima ne.... pa nemojte to raditi,ko vas tera...odite u birtiju i postanite menadžeri...pa da...
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
ja bi sam molijo da niko ne vrijeđa nikoga pa ni našu hrvacku,samo neka se svi bave vočarstvom a ne politikom,ko bi se od vas vočara odreko poticaja a svi ko nešto negoduju,eto meni se isplati vočariti,a svi vi kojima ne.... pa nemojte to raditi,ko vas tera...odite u birtiju i postanite menadžeri...pa da...

stvarno Felder neznam dali si primjetio da jedini ti ovdje vrijeđaš i prijetiš
vrijeđaš čak i Hrvatsku (jer rvacka i hrvacka je nekim ljudima pogrdan naziv)
da mi se bavimo vočarstvom, nekima je to profesija, nekima hobi, ljubav
činjenica je i da se mi nebavimo politikom, nego se politka bavi nama (tj.našim sudbinama)

ajd pošto si novi na forumu, upoznaj nas odakle si , što radiš,tj. koje voćne vrste imaš, površinu
ako možeš otkrij nam tajnu "tvog hrvackog sna" ,tj. kako si ti uspješan a mi ne,možda nam možeš i pomoći, savjetom
jer znaš ja sam u ovom poslu već nekih 8g i nije baš lako napustiti nešto što gradiš godinama
a mogao bi u svom profilu napisati i svoje godine, tako da možemo procijeniti koliko iskustvo stoji iza tebe,pošto si novi na forumu (pošto imaš samo dva posta i obadva su ti prijetnje i vrijeđanje)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
još ni kritično,nejde ni na breg ni nizbreg.
bu se popravilo bilo je i gore, a nije bilo nikakvih poticaja.
trenutna situacija je da se bit sam opstat i zadržat kupce.
a kak je kolega rekel, da se ne isplati nebi se tim bavili.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
još ni kritično,nejde ni na breg ni nizbreg.
bu se popravilo bilo je i gore, a nije bilo nikakvih poticaja.
trenutna situacija je da se bit sam opstat i zadržat kupce.
a kak je kolega rekel, da se ne isplati nebi se tim bavili.

donekle se slažem, ova godina je takva
ali dugoročno gledno (politika) koliko nam je Hrvatska zadužena,i koliko realno godišnje zarađujemo,a koliko godišnje moramo dati za kamate?
Ajd stvarno ako netko zna izračunati, kad bi sad trenutno se prestali zaduživati, koliko nam godina treba (uz neku realnu brojku prihoda) da se riješimo dugova?

zar nemislite da če naša djeca ,ako ne i unuci još plačati "naše" dugove
a što se tiće vočnjaka i poticaja, ja sam već negdje napisao da je to velika greška, a sad se več to i vidi, jer sam znam za več nekoliko Ha vočnjaka koji su napušteni zbog takve politike poticaja
 
F

FELDER

Guest
tako je,ne treba gubiti nadu,a još ak je nada dobra i nesretno udana ajoj...
nemojte misliti puno na svoju djecu i vračanje dugova ( ko ilegalac)neka djeca misle sama za sebe kad dođe čas
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
tako je,ne treba gubiti nadu,a još ak je nada dobra i nesretno udana ajoj...
nemojte misliti puno na svoju djecu i vračanje dugova ( ko ilegalac)neka djeca misle sama za sebe kad dođe čas

joj što volim ovako optimistične ljude:weedman:
de stvarno čovječe reci nešto o sebi, odakle si, što radiš (vočke)
izgledaš mi poznato, dali se znamo???

dodijao mi je PP



bezbroj puta su me budale dotukle svojim iskustvom
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
gle nisam velik ni jak proizvođač,točnje uzgajivač.
več mali no to nije bitno.ne radim niš sa kreditima sve isključivo financira samo sebe,bit je da ja sutra sve pošaljem u neku stvar i radim nešto drugo,ni banka ni itko mi ne diše za vratom.
a dokle god ja moram povečavat da zadovoljim potražnju ne bunim se,sam neču pretjerivat jel mnogi se zalete pa padnu bilo kaj da pođe po zlu di si ak ti otkažu,il ne plate na vrijeme.nije isto prodat 200km nečeg i 20kom.
a djeca nek se školuju i rade kaj god žele ja sigurno neču utjecat na njihov izdor a nit im ostavljat dugove.sad su več u daleko večoj prednosti neg kaj sam ja bil.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
gle nisam velik ni jak proizvođač,točnje uzgajivač.
več mali no to nije bitno.ne radim niš sa kreditima sve isključivo financira samo sebe,bit je da ja sutra sve pošaljem u neku stvar i radim nešto drugo,ni banka ni itko mi ne diše za vratom.
a dokle god ja moram povečavat da zadovoljim potražnju ne bunim se,sam neču pretjerivat jel mnogi se zalete pa padnu bilo kaj da pođe po zlu di si ak ti otkažu,il ne plate na vrijeme.nije isto prodat 200km nečeg i 20kom.
a djeca nek se školuju i rade kaj god žele ja sigurno neču utjecat na njihov izdor a nit im ostavljat dugove.sad su več u daleko večoj prednosti neg kaj sam ja bil.

daniels, uzeo si mi riječ iz usta.
u potpunosti potpisujem tvoj post
 

Najnoviji postovi

Na vrh