• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Arno

G

GROF

Guest
Re: Pozdrav iz Bjelovara ARNO-u! ...

., dragi moj forumski prijatelju ARNO!, sretan TI tvoj rodjendan!, živi i uživaj u najboljim godinama života svog TI i tvoja draga obitelj! ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz Bjelovara

Sretan rođendan,da bog još 100 + koliko si sam poželiš:cool2::icon_kidra: kolega,,,:icon_jook:
5uhefa.jpg
,,i naravno još puno,,punoooooo sretnih rođendana...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Re: Pozdrav iz Bjelovara

ARNO,samo zdravlja,sreće,nešto šuške i dobrog društva,pa tako i nadalje,do 105,: Drink:: Drink:: Icon_pidu:: Icon_pidu:,,evo jedne naše domaće,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Z3Dc86FkytY[/YT]
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: Pozdrav iz Bjelovara

., dragi moj forumski prijatelju ARNO!, sretan TI tvoj rodjendan!, živi i uživaj u najboljim godinama života svog TI i tvoja draga obitelj! ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se ...

Sretan rođendan,da bog još 100 + koliko si sam poželiš:cool2::icon_kidra: kolega,,,:icon_jook:
5uhefa.jpg
,,i naravno još puno,,punoooooo sretnih rođendana...

ARNO,samo zdravlja,sreće,nešto šuške i dobrog društva,pa tako i nadalje,do 105,: Drink:: Drink:: Icon_pidu:: Icon_pidu:,,evo jedne naše domaće,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Z3Dc86FkytY[/YT]

Sve najbolje

Sretan rodendan kolega i sve najbolje


Hvala ,, svima koji su me se sjetili , a naravno i na ljepim željama nadam se nekom ponovnom druženu u prijateljskom ozračju , a velika stver je imati prijatelje i znati da če ti pomoči onda kada ti je to poterebno ,,,,,,, istina neki pišu više neki manje ,,, ali kada je pomoć potrebna onda se vide pravi prijatelji ,,,,,,, moje je geslo bilo odavna ,,, ČOVJEKU TREBA POMOĆI KADA MU POMOĆ TREBA A NE ONDA KADA IMAM VREMENA , tako je i sa mnom donekle ,,, ne pišem prevuiše ali ako me ko treba imogu pomoći TU SAM i slobodno se javite jer svi mi trebamo pomoć kada nam se pojave problemi i želimo ih rješiti ali smo pomalo nemoćni :mad::
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Re: Pozdrav iz Bjelovara

Sa malim zakašnjenjem Arno sve najbolje za tvoj rođendan puno sreče i penez
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: Pozdrav iz Bjelovara

Sretan rođendan Arno.

Sa malim zakašnjenjem Arno sve najbolje za tvoj rođendan puno sreče i penez
Hvala , na čestitci ,,,,,, farmervg ,,penez nebu nikad dovoljno ,,, ali i bez njih se nakak da ak se baš mora :(nod): :cool2: :(grin): :icon_thumright:
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz Bjelovara

Brojim i ja sitno.............:icon_weed::icon_weed:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: Pozdrav iz Bjelovara

Brojim i ja sitno.............:icon_weed::icon_weed:

Heeee , prijatelju moj , sitno je sitno ,,,,,, al svako sitno nije isto ,, znam sitno je do tvoga datuma ,,,,,,,, ali nam se godine proizvodnje malo razilaze ,,,,,, :icon_lol: ,,,,, iako ja ne sumljam da češ ti mene i po tom pitanju pristići ,,,, :(clap):
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz Bjelovara

Ma niš se ti ne sekiraj,,,,,,,,ARNO,,:icon_mrgreen:,,ma kakva lita sad si u cvijetu mladosti,..:(giggle)::icon_pidu:

A da ,,gazim za tobom istina je,kad-tad i ja ču ih imat,,,ko ti sad,,,,,samo zdravlja i sriče,,,,,,,drugo če doj kažu...:icon_lol:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: Pozdrav iz Bjelovara

Sad me sram...:icon_hang: što nisam bio na času...
živ bio...:icon_pidu:
pozzz joe!:icon_weed:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: Pozdrav iz Bjelovara

Sad me sram...:icon_hang: što nisam bio na času...
živ bio...:icon_pidu:
pozzz joe!:icon_weed:

Hvala , nikad nije kasno, :icon_pidu:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Re: Pozdrav iz Bjelovara

Evo da malo pomladim temu sa novim dodatkom, na postojeću jednorednu sadilicu za krumpir sam dodao jedan dodatak tako da mogu sa njom dosta dobro saditi tikve ili buće , bez nekih večih zahvata ili preinaka , brzina sadnje je ok 2,5 do 3 sata po rali to jest sposobnosti onoga ko ubacuje sjeme , vozim sa IMT-om 539 druga pomoćna i skoro na leru ,,, , a može i sa TOMO VINKOVIĆEM





[yt]https://www.youtube.com/watch?v=lHxlWuCOBjc[/yt] [yt]https://www.youtube.com/watch?v=VWDoE__AIC4[/yt]
 

Najnoviji postovi

Na vrh