• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

AUTOCROSS

T

Tonxy

Guest
u jeb ti si neki opasan driver!!!

pa kako onda sa traktoriam vladaš!!
super sport!!
cestitam na 1. mjestu! :p :p

samo tako! :mrgreen: :mrgreen:
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
cestitke
zna se da opeli deru svu konkurenciju koji je motor jel 4 puta 4
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
nije dozvoljeno 4x4 2000 ccm GT sudaranje dozvoljeno i deri
 
K

krx pozega

Guest
Jel imate savez kakav ili to više na lokalnoj razini?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
SVE JE TO jos u fazi loco ali nadam se nesto ozbiljnije
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
pa i ja sam kao vrlo malik radio akrobacije po selu sa ladom i povremeno ulijetao na rudnik i viiiijao se po onim urvinama
a portiri samo tjeraju a ja begaj :finga:
 
Č

Čugi

Guest
Svaka čast majstore, ja sam u auto-sportu već desetak godina ("pozadinac" na kružnim trkama). Je si li dolazio možda u Čačak kod Vladice na njegovu Cross stazu?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
Čugi kaže:
Svaka čast majstore, ja sam u auto-sportu već desetak godina ("pozadinac" na kružnim trkama). Je si li dolazio možda u Čačak kod Vladice na njegovu Cross stazu?

nisam daj javi kada i gdje ima kod vas prilicno malo sam informisan za ove stvari u CRO

kod nas sledeca trka 03.02.2008 nedjelja Bijeljina poligon AMD "sigurnost" izlaz prema amajlijama
pocetak u 11 sati

SVI STE POZVANI posle trke toci se pivo :partyman:
 
Č

Čugi

Guest
Vladica je momak iz Čačaka i ima svoj klub "WRRMOTOR", i voze sve krug-brdo-reli, a prošle godine je sam napravio stazu za cross pored Čačka, trenutno je u Švedskoj jer tamo radi, kad se vrati biće vožnji pa ti javljam, kod nas je cross tek u razvoju, mada ima i jedna staza u Kragujevcu ali ne znam kakva je.
Pogledaj slike i komentare sa Vladicine staze na ovoj adresi- Obrisan neispravan link. ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
svaka cast majstore mi nemamo kada da slikamo masne nam ruke i teska srca se hvatamo za telefone ili fotoaparate

sto mi se nisi javio sledeci put nemoj da se ne javis
mozes me prepoznati ti znas kako ja izgledam pa da :partyman: po jedno
 
M

mladen

Guest
pa zvao sam te ja sa one male supe kod starta stojo sam gore na onoj ploci al nije mi se dalo sici dole u ono blato posto sam bio u patikama. pokiso sam ko mis malo je falilo da odem po traktor da vas cupam iz blata sledeca trka ako bude kisa dolazim sa traktorom. sta ti je bilo sa vektre u zadnjoj trci.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
joj a ja vidim neko me zove i ja ko debil nesto bio ljut nisam obracao paznju toliko na to
ha sada vidim i po polozaju odakle je slikano da si ti tamo bio

ma vectra me j3b3 ko maloga konja sada je otkazalo napajanje pumpe za benzin mamicu joj njenu
a i motor mi je pri samom kraju pregrijava se i pali se lampica od ulja kada je na leru posle trke i niska mi je naprijed za ove uslove koji su tamo bili

motor se mijenja ,prednji kraj necu podizati jednostavnije je bojkotovati trku ako se ne promijene uslovi ovo sto je bilo pre neki dan je najmanje receno STRASNO
joj samo da mi je blize potjerao bi ja RUSA samo da ne gledam one sa dzipovima kako se kilave pogotove onaj sa mercedesom opet STRASNO

i da potjeraj traktor imas od mene stalnu ulaznicu :partyman:
 
M

mladen

Guest
a staza je bila haoticna, a onaj medonja sa buldozderom mi je zivce pocupo kad ga vidim kako kilavi makar da napravi kakog posla nebi mi bilo krivo , onu kasiku ne spusti da svuce onu kalamocu vec je samo zakalfeti.
znaci motor je prikraju jel skoljka ostaje ista, :?:
za nake uslove po meni bi trebo stavit neke 14 sa vw ovg kombij i urezat im dublje ripne :lol:
demi rci jel zbog staze nema trke u sledecu nedilju :?:
traktor potjeram sigurno ako bude padala kisa da vas cile cupa :lol: .
znas li imal kakav dobar stroj da bi se dao spremit kadkad me adrenalin potjera na pomiso da nesto spremim :weedman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
pa u nedjelju nema jel nije po kalendaru

a da onoga debila sa buldozerom nemoj ni da mi pominjes molim te pa ako ja sa rujkanom ne napravim bolje osijecem sebi i ruke i noge i ono izmedju

da skoljka ostaje ista njoj nije nista

a za gume hmm nije ni to rjesenje ako stavis vece po precniku onda nema snagu u 2 brzini a ona mi je najpovoljnija

rodjak nema gume za one uslove imaju ove od motokultivatora ali one nisu dozvoljene
 
M

mladen

Guest
koji ti je mjenjac jel 5brzina il 4, po meni je bolji 4 brzine.
sta mislis kako bi iso audi 80cc.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,071
mjenjac je 5b verzija GT

ja mislim da nije dobar taj sa 4b jer odnos brzina kretanja-RPM nije dobar
motor nemoze da se "razvrti" do kraja
 

Najnoviji postovi

Na vrh