• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
618
Bmw 3 je zbilja mali auto kako god okrenuli ili bar za male ljude,frend ima istog i lud je jer kad su klinci iza u sjedalicama stalno mu naprijed po sicu nogama lupaju, jednostavno si ne može pomoc jer ne može više sicom svojim naprijed kad ima dva metra a klinci su sve veci :D
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ali istina, to sam na oko izgledaju veliki, a u biti su iznutra šibićne škatlice. Znam po ovoj mojoj robi s greškom od megana, ja i stari dok se nutra sednemo iza mogu sam deca i stariji do 60kg i 1.60 visine, Čovek nebi veroval da twingo 2002g ima više mesta, stara je bila 1.80+, stari je 1,90+, je i buraz isto oko 190 i cca 100+kg i nutra sedeli ko grofovi.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Baš sam htjel reči ja imam tvinga 98' i imam dvoje djece,unutra prostora ko u prići,vozili smo se nas četvero svi preko 1.80cm visine i svima komotno,jedino je gepak mali.
Al zato auto vrijedi 1500€ a ne 33000€...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
618
Jedan poznanik kupi prije 2 godine trojku bmwa karavana jer je htio nakon seata leona auto s više mjesta, dan danas si je glup što nije prije zadnje siceve probao.

A kaj su oni otraga imali noge vžepu u Tvingu ?

Twingo ima čudo mjesta iza i naprijed jer su obloge i sjedala tanki, par poteza i twingo postane bračni krevet ako treba.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tako je,a zadnja klupa se može iz gepeka ili od napred pomicat napred nazad,jako funkcionalno.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ak vi velite da je tak .... Meni taj auto ne daje izgled neke veličine prostora. Dok recimo Mondeo karavan ... uf... moš drmeš u njemu plesat.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Evo pogledaj ovaj video ne traje dugo.
To je iz twingo1do98' al je skoro sve isto kao i ostali modeli do2006god.

https://www.youtube.com/watch?v=dYPYwLtPIkg

Ili ga mrziš ili voliš.
Ja sam bil skeptičan,al kad sam ga počel vozit oduševil me je.
Sada mi je to prvi auto,stalno ga vozim i uživam.
Dijelovi su čik,recimo prednje Bosch pločice 180kn.
Pumpa goriva 350kn.
Kiler 300kn turski.
Krajnik 110kn skuplji 80kn jeftiniji.
Ručica za otvaranje vrata unutarnja siva 90kn....
Moj ima sada 201000km i ne troši ni kap ulja a pali na zub uvijek...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ma vidi ti maloga kak raste u malo večega .... Al ipak ne bi hvala .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Bolje veliš mondeo karavan?
Meni malo preskupo ja si ga nemrem priuštit i održavat.
Rađe onda E klasu karavan i odma možeš mrtvace vozit,hehehe.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ja sam sa svojim Passatom karavanom čist zadovoljan, Mondea sam spomenul zato kaj je fakat veliki, a i u oku mi je. Mečka je nekad bila mečka. sad više ne.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma samo ga održavaj,pazi na letvu volana i remenice na razvodu i vanjskom remenu i vozil se buš dugo,kaj se motora tiče,a ostalo vidiš i sam.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Twingo je u mlađim danima bil zakon za ić na skok, mali a veliki, to dok si zadnju klupu prehitil, ko da si na bračnom krevetu. ☺
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Al ste našli uspoređivati Bmw 3 sa Twingom. Bmw-u jedino nedostaje visine, zna se zbog čega. Smeta malo središnji tunel, kroz koji prolazi kardan. Kome smeta to, lako kupi Berlingo, Kanogoo, Cady ili slično, pa će imati dosta prostora :(whew):
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Fejst buka
A kaj z' nami koji fejst ne bučimo? Kak' da vas tam' čitamo i pratimo? :icon_eyes:
 
Na vrh