• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Loša kvaliteta ljepila Bosch kočionih obloga, na svima su se raspadale, A da se nisu ni ugrijale. Načinjalo ih je ako je auto stajao par dana nakon kiše, one su se uz pomoć rđe zalijepile za doboš, i prilikom kretanja su se odljeplivale,.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ako kotač zablokira, feroda se odlijepi i podleti pod drugu paknu i zablokira kotac.
Imao sam takvu situaciju na Saxu.

Krenila me je prvo rucna zezati, jedan puta ju povucem, radi dobro, drugi puta do kraja povucem, a ne hvata. Tako odgađao dva-tri dana, dok ne odem mehanicaru da pogleda..
Bila subota, krenem kod cure, vozim se nekih 40 km/h, cim sam pipnio kocnicu, zadnji desni samo zablokirao i nikuda ni milimetra...
Sutra dan cekicem uspili odblokirati, odvezli do majstora, skinio, kaze odljepila se pakna...
Sreca pa nisam brzo vozio, ko zna sta bi bilo..


Poslano sa mog V7A koristeći Tapatalk
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,659
Marko mijenjaj auto da ne ostaneš bez cure, jer Tino začas dojuri s svojim Cliom,
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Cura je davno ostala bez mene, a auto je VW trenutno.

A Tino, imenjak se snašao ;)
Poslano sa mog V7A koristeći Tapatalk
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
Ovih dana sam isao da platim porez za auto i zena na poreznoj mi po nekakvom eurotaksu procjeni Golfa 4 tdi 66 kw 2003. g. na 35000 kn, majke mu, vise nego kaj sam dal za njega, i veli mi da moram platiti nekih 1700 kn poreza..
Malo mi je to puno i jel bi se dalo to kako smanjiti, da odem k sudskom vjestaku, koliko bi on kostao ili postoje jos neke cake?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Cca 400kn ti je vještak. Jbga, 370kn je buraz platil za hjundaj accent iz 99', motor 1,2 ili 1,3, ugl neki beciklin sa osnovnom opremom
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
Ovih dana sam isao da platim porez za auto i zena na poreznoj mi po nekakvom eurotaksu procjeni Golfa 4 tdi 66 kw 2003. g. na 35000 kn, majke mu, vise nego kaj sam dal za njega, i veli mi da moram platiti nekih 1700 kn poreza..
Malo mi je to puno i jel bi se dalo to kako smanjiti, da odem k sudskom vjestaku, koliko bi on kostao ili postoje jos neke cake?
Jesi se to ponovio kolega :)? Slike?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Mojeg Pola iz '98 su procjenili na 11000 kn.

Poslano sa mog V7A koristeći Tapatalk
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
Jesi se to ponovio kolega :)? Slike?

A jesam napokon, da..
Golf 4 tdi 66 kw, 2003. g 189000 km, od opreme ima sve osim grijanih siceva i sibera..
A slike budu dok nadem vremena da ga operem malo..

Al ovo za porez mi je nekako puno za tak star auto, a kaj ako i odem k vjestaku, kak mi on bude procjenil da manje vrijedi, na temelju cega, ako je sve ispravno na autu, tj limarijski je potpuno uredan, sad ne znam jel se gledaju i kakve mehanicke mane?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
Nek te što bolje služi, moj stari ima takvog, a i ja ga sad stalno vozim :). Samo naš ima 310 000km, 2000. godina.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A jesam napokon, da..
Golf 4 tdi 66 kw, 2003. g 189000 km, od opreme ima sve osim grijanih siceva i sibera..
A slike budu dok nadem vremena da ga operem malo..

Al ovo za porez mi je nekako puno za tak star auto, a kaj ako i odem k vjestaku, kak mi on bude procjenil da manje vrijedi, na temelju cega, ako je sve ispravno na autu, tj limarijski je potpuno uredan, sad ne znam jel se gledaju i kakve mehanicke mane?
Gleda se godina,model,motor i oprema i kolko je vredil novi tada,e onda ide procjena od određenog postotka i lupe porez.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
To je onda novi auto s tom kilometrazom, svaka cast na ulovu. Sta znaci sve osim grijanja siceva i sibera? Full na tom autu znaci nesto jako jako puno jer cetvorka moze imat gro opreme, moja je highline samo fale xenon farovi koji su izgleda skinuti.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
To je onda novi auto s tom kilometrazom, svaka cast na ulovu. Sta znaci sve osim grijanja siceva i sibera? Full na tom autu znaci nesto jako jako puno jer cetvorka moze imat gro opreme, moja je highline samo fale xenon farovi koji su izgleda skinuti.

Pa bas je dosta ocuvan, unutrasnjost skroz ocuvana..
Pa ima 4 el.podizaca, elektricne retrovizore, automatsku klimu, 4 zracna jastuka, daljinsko i jos tih sitnicarija..
Dobro, da, jos mu dosta fali opreme da bi bila full, e sad ne znam kaj je sve mk 4 imal u ponudi full opreme..

Jedino mi sad slijedi zamjena zupcastog i ostalog kaj ide u kompletu..
Koliko bi to odprilike moglo doci sa nekim kvalitetnijim dijelovima?

Radul, hvala, al krevet je ipak udobniji.. :icon_weed:
 

Najnoviji postovi

Na vrh