• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Znam da su oni stari citroeni i ovi noviji c5 i renault lagune jako udobni.U kvalitetu necu ulaziti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Onaj tko se jednom vozil u Citroenu C5, nikad više nebi sjel u neki švapski auto.
Ne ulazim u to koji je kvalitetniji, trajniji ili se manje kvari.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
koja je alternativa za zaljepiti retrovizor na staklo , unutarnji?
Ljepilo za stakla. Problem je kaj nema matematike jer se ostatak stvrdne pa se za to malo ne isplati a trebalo bi i prajmer radi uv zraka. ...
Druga opcija je diht masa za ljepljenje karoserije. Prajmer poželjan ali i bez njega bu jedno vreme držalo. Ostatak ostane za drugi put a i čitavoj ulici možeš škornje poljepiti.

S onim nekadašnjim cijanostikom sam ja uspel zaljepiti i nije staklo puklo.

Najveća briga je kod svih kaj ruka oboli od držanja i nedaj bože da ju malo pomakneš....
Znaći, s čim god da ljepiš moraš složiti štehere i ostaviti preko noči na toplom ili preko dana ali na suncu. Zima je.

Onaj tko se jednom vozil u Citroenu C5, nikad više nebi sjel u neki švapski auto.
Ne ulazim u to koji je kvalitetniji, trajniji ili se manje kvari.
Ja sam novog iz dučana c5 dopeljal. Nije me oduševil nimalo a ni danas me ne oduševljava udobnošću kad se vozim u njemu.
A o izgledu da ni ne govorim.... posljednji oku ugodan model je bil Dyana, barem meni. Ko da meni najdraži traktor vidim na cesti :mad::
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Navozao sam se u takvom passatu i svaki put mi je bilo muka sjest u njega zbog njegovih neudobnih sjedala a ni ovijes nije nešto udoban.
Ako ga idem uspoređivat sa Lagunom koju sad vozim, po meni ima kvalitetniju plastiku u unutrašnjosti. Udobnost mu je nikakva, sjedala katastrofa, održavanje puno skuplje i sama cijena rabljenog je užasno visoka.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
Ne kupuje svatko auto da bi mu bio udoban. Kad smo uzimali passata doplatili smo za sportski ovjes.
Da hocu udobnost vozio bi okonju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Okac da, baš neki dan smo imali đir s jednim.
Definitivno jedan od udobnijih auta. Jednostavno ovjes jede ove naše ceste.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Ne kupuje svatko auto da bi mu bio udoban. Kad smo uzimali passata doplatili smo za sportski ovjes.
Da hocu udobnost vozio bi okonju.
Sve to stoji, barem su mu mogli stavit neka udobnija sjedala a ne da imaš osijećaj da sjediš na daski.
Imao sam spuštene aute i bili su po tom pitanju neudobni ali su zato imali sjedala koja su lijepo prijanjala uz tijelo i nisu uzrokovala nikakve boli u leđima.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ljepilo za stakla. Problem je kaj nema matematike jer se ostatak stvrdne pa se za to malo ne isplati a trebalo bi i prajmer radi uv zraka. ...
Druga opcija je diht masa za ljepljenje karoserije. Prajmer poželjan ali i bez njega bu jedno vreme držalo. Ostatak ostane za drugi put a i čitavoj ulici možeš škornje poljepiti.

S onim nekadašnjim cijanostikom sam ja uspel zaljepiti i nije staklo puklo.

Najveća briga je kod svih kaj ruka oboli od držanja i nedaj bože da ju malo pomakneš....
Znaći, s čim god da ljepiš moraš složiti štehere i ostaviti preko noči na toplom ili preko dana ali na suncu. Zima je.
:mad::
možeš linkati tu masu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Ne mogu jer ju ne mogu zguglati.
Morem ti ju poslikati sutra ako se sjetim ili si dojdi k meni zaljepiti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Onaj tko se jednom vozil u Citroenu C5, nikad više nebi sjel u neki švapski auto.
Večeras mi je sa jedne takve žabe skoćil kamen i razbil šofer šajbu na mojem švabi.
Mamicu mu francusku, kornjača, samo da sam ga mogel ufatiti :(punch): de ce deset bi složil od njega.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Večeras mi je sa jedne takve žabe skoćil kamen i razbil šofer šajbu na mojem švabi.
Mamicu mu francusku, kornjača, samo da sam ga mogel ufatiti :(punch): de ce deset bi složil od njega.

Jel sa rupicma ili sa krilima? :icon_fU:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Muhač, ajd si nakalemi kaznu, nisi spojil postove,znaš da je zabranjeno pisati dva za redom. ja sam za to opomenu dobila.
Kaj ti misliš da imaš privilegije ak si moderator?
 

Najnoviji postovi

Na vrh