• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Imam ja vozača koji je živa komedija,zaustavi ga policija i gledaju oko kamiona,a malo prije toga je u šumi na utovaru razbio ljevi retrovizor,kad veli policajac:šta cemo sa ovim,on odgovara ma netreba mi to,ja ne gledam iza sebe u prošlost,samo naprijed u budućnost i nemožeš vjerovat čovjek se nasmijao,vratio dokumente i pustio ga.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
to bi bilo dobr doma imati , koliko " obično" košta tuba ?
jel se čuva kao silikon ili prije završi karijaru ?

60-70, kuna tuba.
Vjek trajanja u tubi mu je ko i silikonu.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Halo društvo,evo da i ja pohvalim svog C5 karavana 2004g.Bio jučer kod majstora ovdje u Austriji da mi uradi zaštitu auta(podvozje i iznutra pragove) jer ga mislim gonit još neko vrijeme.
Veli on šta ćeš to bezveze radit ti auti su dugovječni ne rđaju,ja se slatko nasmijem,ne zezam te veli on,stvarno je tako.Dobro velim ja,ti to meni uradi pa sam miran ipak je na grbači 276 000km i vozam ga svukud,makadam,livada,vinograd.
Inače imo sam BX-e,XM-e.Xantiju,svi bili pocinčani i nisu se bojali rđe,znaju i francuzi pravit dobre aute.:drink:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
O i kod mene u obitelji je bilo dosta Francuza, jedini koji je imao problem sa hrđom je bil R4( katrica) i Twingo prve generacije. Ostali su bili limarijski više nego dobri.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Vjerujem da je C5 dobro zaštićeni, al C3, tih godišta, jako loše, po svima koje znam izbija hrđa po pragovima.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne kužim kaj kod vas nema limara da vam zamjene pragove ili rubnjake i teraj dalje???
Svi bi da je auto ko nov a da je jako jeftin,e to tako neide...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Marieto nemoj tak.
Sport izvedba ima tenisku lopticu na kuki za prikolicu (baš kak su nekad imale Lade). :D:
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
nekad je bilo vrijednije da auta ima klimu i podizače , nitko nije pitao kakva je antikorozivna zaštita ..kasnije je opet opet došao neki drugi vrag
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
I dalje je taj deluxe stari auto udobniji od svakog fiata, kineza, renola, vraga boga... Tak da se razmemo.

Citroen Saxo je kod mene u dvorištu još malo dvije godine.

I prošlog i sadašnjeg VW- a je taj Citroen šlepao majstoru, a nijednom nisu VW-ov šlepali Citroena.

O udobnosti nema riječi, Citroen je nula.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Nekad su ljudi v stojadinima i fičekima... prošli celu bivšu jugu znamo kakva je tam bila udobnost , no njih to nije smatalo , od auta doma posjedujem hyundai i30 i maloga daewo ticoja , pošto žena vozi i30 ja sam dano noćno v ticoju s koim sam u 3 odine kak je kod mene napravil 50 000 km i taj me auto nije nigdje ostavil , i da ne velim kaj sam sve vozil u njemu , kaj se tiče udobnosti nije najbolja al kad se čovjek navikne ko i svaki drugi auto , i da napomenem da mi je tico najkorisnija mašina kaj sam do sad kupil mala potrošnja jeftin servis jeftini djelovi ..toči i vozi. Za i30 do sad nemam lošu reč auto ide 2008 god dosta udoban benzinac je 1,4 115 ks, potrošnja otvorena cesta može se spustit čas do 5,6 litara , a gradska ako je agresivna vožnja do 8 l normalna 6,5,7,-7,5 , sve u svemu zadovoljan.A moje prvenstveno misljenje je da auto mora nama korisiti ne mi autu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Marko, nemoj taj stari trom kaj imaš parit s novijim modelima... Stari polo 1.4 benzinac...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja bum samo ovak rekel, kaj se udobnosti tiće, vw je prema renaultima istih godišta dve stepenice ispod, ali otom potom. Ako si ti Tino sa njim zadovoljan, tko smo mi da ti kvarimo veselje? Ali tko nije vozil staru mecu 240d i starije nezna kaj je udobnost, te prahistorijske fosile neke razvikane marke još dan danas nemogu dostignut, to ko da se na barci voziš, samo plovi.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Pa ni ni čudo da plovi, kad 80 postiže nakon kilometra zaleta, ak nije breg :)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ali zato i pregaze milju, dve, tri, a ne ko ove današnje mimozice na 250-300000km su već na samrti,ili donatori dijelova u većini slučajeva.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Pa ni ni čudo da plovi, kad 80 postiže nakon kilometra zaleta, ak nije breg :)
Točno ZJ davnih godina sem repaša sa milijon i pol km u mojem naseljku prešaltal u 4 brzinu i više šaltheblu nisem diral do Sesveta sve bregove zavoje je savladal u 4 brzini sa svojih 44 ks tad se sve stiglo a crne kronike nije ni bilo . Isti motor je imel i Hanomag traktor a njega sem jedino 74 priznal naravno uz 3511 s .
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Tak je velečasni. Vozil sam ja svakojaka čudesa na četiri točka. I od nekih od njih imam neke dijelove za uspomenu. Od MI16 tri dihtunga glave, od corrada sam si ostavil jedan klip, a od mečki imam jedino stare grijače. Svi auti su dobri, samo ja volim reći da jim fali zvezda na haubi.
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
253
Pozdrav, imam problem s mercedesom 250d. Otisla su mi 2 grijaca, te su svih 5 zamjenjeni, ali jos uvijek radi na 4 klipa prvih 15 sec. Prije 6 mjeseci zamjenjen relej grijaca. Topal pali normalno. U cemu bi mogao biti problem?
 

Najnoviji postovi

Na vrh