• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Svaki tuner koji tunira auto i brine o njemu redovno ga i odrzava i mjenja dijelove. Tako da nije problem problem za paljenje. A sto se tice projekta za trke on se nece ni palit zimi. Zimi se popravlja i nadogradjuje.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Ko neće zapalit???? Sad kad je ujutro bilo -4 ja ga upalim bez grijanja, samo obrnem kljuc i kresne, auto stoji vani za cestom jer je golf u garaži
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Kod mene je prije par dana u pola 6 ujutro bilo -11 u garazi mozda koji stepen manje jer mi nije bas izolovana garaza za auto. Upalio je poslije jednog grijanja bez da je zaverglo. Za auto staro 25g i koje je preslo Bog zna koliko super pali. Namanja temperatura kad je paljen je bila -27 napolju. Tad je grijan 3x i verglo je malo duze, al je sastavio iz prve.. Prosle godine sam stavio nove grijace i akumulator.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Ko god ne vjeruje, znate di sam doma, dojdite i probajte :icon_e_wink:
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Sto se tice spustanja auta, bar za moj kraj retardacija! Znaci kao i svuda ima par mangupa koji su od golfa napravili ruglo..., ali bit je snijeg. Oni su spustili aute na 4 cm od tla, po zimi ih neki dignu neki ne, ovi kaj ne ostaju bez djelova po cesti, samo ih okrene ili nasjednu i cekaj proljece xD a ovi kaj dignu to ubace one prstenove i dobe bar 4 cm, opet premalo. Uz to moje misljenje je da ti likovi kaj imaju vremena uz mjenjanje guma dizati auto da nemaju ocito ni briga, ni pameti.
Sto se tiče paljenja po zimi, ne volim dizele te brojni taxsisti su mi rekli da imaju probleme po zimi i to po ZG...
No ne znam kakvi su ti dizeli u autu, ali moj NH pali po minusi, kao i po ljeti, možda sekunda duže, ali grijanje ne koristim. Cak ne razumim kako to funkcionira, jer kod mene se grijanje pali kad motor zavrti o_O a ne dok je ugašen... da nisu opet nekaj krivo spojili? :O
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,470
Diesel i benzin, 100 ks i jedan i drugi, benzinac ni u čemu ne prednjači, jedino u potrošnji goriva :icon_pai: meni osobno dizel daleko bolji izbor od benzinca :icon_super:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Zavisi, po meni benzic je mnogo bolji. Manji troskovi odrzavanja, nema turbine, problematicnih dizni i jos mozes ugraditi plin i vozat se jos jeftinije.
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Ja imam passat 5 highline i on bar su meni tako kazali dodje fabricki nizi,,a meni je muka sto je to tako, ja bi da to povisim da rahat vozim a ne da stalno strepim gdje cu ga zakacit,..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Dok god se bude dalo vozit ću benzinca, neću se uopće zamarat kolko troši. Lakše mi je dat mjesečno 200-300 kn više za gorivo nego u komadu par tisuća kn za servis ili nedaj bože popravak na dizelu. Dizel jedino nov može meni u dvorište trenutno, polovan jako jako teško.


Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Baš budem pokušao, ali miss da sam vec to probao i da onda nema kontakta.... ma vjv je nekaj krivo spojeno -.-"
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Tino@ ak zelis imam ti ja gume i alufelge za pasata original vw
225 45 17 gume su zimske imaju dobru saru al su stare mjenao bi za 15 coli sa dobrim zimskim gumama:)
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Diesel i benzin, 100 ks i jedan i drugi, benzinac ni u čemu ne prednjači, jedino u potrošnji goriva :icon_pai: meni osobno dizel daleko bolji izbor od benzinca :icon_super:

Sve stoji,ali zvuk V8 benzinca,neprocjenjivo,pa nek trosi kolko hoce.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Tino@ ak zelis imam ti ja gume i alufelge za pasata original vw
225 45 17 gume su zimske imaju dobru saru al su stare mjenao bi za 15 coli sa dobrim zimskim gumama:)

Daj sliku :icon_e_biggrin:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Konji su konji, bilo dizelski ili benzinski, kaj god vi mislili o tome.
Razlika je u potrošnji goriva i krivulji momenta, ali govoriti o tome da je benzinac iste snage slabiji ili sporije ubrzava ili ima manju konačnu brzinu je bedastoća i potpuno netočno.
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Sve stoji,ali zvuk V8 benzinca,neprocjenjivo,pa nek trosi kolko hoce.


Npr. ovakvoga nešto još posebno ovdje gdje sam ja jer većina skida katalizatore pa imaju dosta reski zvuk.





 

Najnoviji postovi

Na vrh