• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
dok se na tehničkom pregledu plaća naknada za uporabu svih javnih cesta koja je obavezna.
To je sad kak je ljepe naše, nekad smo to zvali cestarina jer autocesta nismo imali pa nije bilo nesporazuma
Bitno da se nekaj plača a kak se zove više manje
 
  • Like
Reactions: ZJ

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
732
To je sad kak je ljepe naše, nekad smo to zvali cestarina jer autocesta nismo imali pa nije bilo nesporazuma
Bitno da se nekaj plača a kak se zove više manje
To je bila putarina... :D Kad se autoput Bratstva i jedinstva produžio, onda se krenulo naplaćivati, ako se dobro sjećam, a kasnije promijenilo u autocestu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
E jebaj ga, u mom kraju smo se vozili po cestama pa očito taj naziv ide po govornom području.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
@Zetorboy uvoz ili?

Meni je ta linija u amg paketu predobra. gledam to po malo al mi pre skupo...

zapravo rekao sam da neću upucavat novce u auto jer imam 2 doma koja zajedno godišnje naprave 10 000km a vozim se sa službenim...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Uvoz da ali je auto od kolege koji je prvi vlasnik.
Ma i bez amg je bolest ziva kaj je unutra 🤣.
Tocno mi zal kad dodjem doma kaj nejdem jos koji km bacit 😁
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Nedavno sam se vozio u E63s. Nemam iskustva sa takvim autima, niti se često vozim, bolest definitivno, čak ne toliko snaga meni koliko zvuk. Nema te osobe da se ne okrene 🤣🤣 Nije usporedba nikakva, al kad se vec spomenuo Merc...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,735
Stvarno je grdi ko morž
Ovako je taj "grdi" ljepotan izgledao u živo, prije par dana, na moru:
IMG_20210909_202058.jpg
IMG_20210909_202146.jpg
img_20210909_202146-jpg.40309
 
Posljednje uređivanje:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,735
Tebi ili Cajtri? ;) (y)
Meni je draži od BMW-a. S Cajtragom nisam ni bio u Novom. Bili smo u Selcu uzeli apartman, a kumovima navratili, jer svi oni sad još rade u turizmu, 300 na sat. A kum je tek počeo nešto malo raditi bravariju, korona ga sjjebala maksimalno.
Ali nagovarao sam ja kuma da mi dopremi jedan njegov oldtajmer motocikl da mu ga restauriram dok još malo vidim i dok sam još mlad 😂🙃.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Nisam videl uživo novi M3 ili seriju 4 ali vele ljudi da izgleda puno bolje nego na slikama i da ovi veliki bubrezi uopće nisu loši…
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,735
Što vi mislite o događajima / prometnim nesrečama, na našim auto cestama i ostalim prometnicama, u kojima sudjeluju kamioni i šleperi. Danas se može pročitati da je s kamionom ubijen čovjek pokraj vozila zaustavljnog radi kvara, ili da je kamion u zaustavnoj traci naletio na vozilo radnika ophodarske službe autoceste, koji su izašli na popravak nedostatka?
Meni kao biciklistu je prije dva-tri dana dostavni kamion iz suprotnog smjera prešao sa svoje, na moju stranu i mimoišli smo se na najviše pola metra, pritom uopče nije gledao cestu, nego mu je pogled bio uperen nekamo desno ispred mjenjača... Jutros sam biciklom išao u Lidl i Pevex, cca 2,5 km i vidio kako kombi koji po naselju prodaje kruh, juri svojom desnom bankinom i jedva izbjegne prometni znak, jer vozač cijelo vrijeme tipka mobitel na volanu...
Što vi mislite o ovakvom ponašanju prvenstveno vozača kamiona?
 

Najnoviji postovi

Na vrh