• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,013
Bil sam pozvan jučer i danas, ali danas sam na knap, a jučer sam mislil da pem sutra....
Balavec je tam pa jedva čekam da se vrati da i ja barem malo osjetim ugođaj.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,939
Dobro je. Brza kola, fina pića i lijepe žene 🤭😀
Jedino dost teško hladovinu pronaći, ima ljudi sve puno 👌
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,939
Kocka je 500 konja.. Izgubila u finalu zbog lošeg starta, proklizali kotači i izgubila prednost..
Al vozila je utrku za utrkom. Tak da svaka čast 💪💪👌
 

Prilozi

  • 20220814_173817.jpg
    20220814_173817.jpg
    66.5 KB · Pregleda: 24
  • 20220814_173825.jpg
    20220814_173825.jpg
    42.2 KB · Pregleda: 24

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Kolega je kupil novu Alfu Guliu, 2014. U garantnom roku je 38 puta bila na servisu. 😬
A po kojim problemima je bio na tolikim reklamacijama?
Reći će zlobnoci, sigurno nije samo mali servis zbog puno kilometara bio u pitanju 😂😂
Bez brige nisam zloban, ali imam nešto malo iskustva.
Ako je servisni interval 30 000 ko na Golfu onda je 2018. imala 1 140 000 km… 🤭
Na mojem je, tada potpuno novom Golfu 3, nakon 11 mjeseci, te nakon prijeđenih 2 km - 2,5 km vožnje, fučkao i šrotao zatezač zupčastog remena, dojdem s posla pred ulična vrata i on počne svoju pjesmu.
E onda sam ja to njima morao "dokazati".
Nanišanio sam ja njih dok su završili s pauzom u 13 sati i dovezao se taman pred njih pred servis, a iz prostora motora je počelo fučkanje, cvilenje, šrotanje. Malo su me zabezeknuto pogledali. Odmah na grabu rekli su, da zamijenimo zatezač i zupčasti. Nema problema tu sam. Otvore poklopac motora i "počnu njihove muke ježeve". Nisu imali ni zupčasti remen, niti zatezač. Naručili su ga i došao je za nekakvih dva tjedna, Made in Kanada. To je bio moj jedini kvar u 7 godina i 7 mjeseci vlasništva tog Golfa.

Moj je pokojni tast bio kupio novog VW Tiguana. Njemu je taj Tiguan napravio dva, ili čak tri harikirija. Za dva put sam siguran da mu se dogodilo pucanje zupčastog remena, svijanje nekakavih 12 ventila i ogromnih troškova. E taj je Tiguan puno spavao u servisima.

Od šogorice "dečko" je prije par mjeseci kupio novu SUV Škodu sa svom opremom, nabrijanu i zružil je motor kod Karlovca, na putu prema moru. Dali su mu novi motor.

Koliko se dvomasenih zamašnjaka razjebalo na VW motorima, tko zna???
Koliko je štifti spucalo na tanjurastom zupčaniku diferencijala VW-a?

Ja još uvijek tvrdim da nema pravila, da nema dva jednaka automobila niti vozača korisnika itd. Ne tvrdim da je Alfa najbolja na svijetu, ali nekako mi je žao dok se toliko omalovažava jedna takva marka. U prilog Alfi, moj polubratć je vozio Alfu, nekakvi hečbek, cca 5 godina, bez kvara. Tu doma u okolici VŽ ju nije mogao nikome prodati, jer Alfu bije anti reklama. Kupilo ju je od njega moje krsno kumče, Marija "z mora nedalekoko Novoga V.". Kod nje je sad več 4-5 godina, i dalje je bez kvara. Ako se ne varam dobila je samo novi akumulator i setove guma. Znači ta Alfa ipak nije šrot...

Jebiga - opet esej, nepopravljiv sam, moram i ja na servis :geek:
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Plusić, kaj se pjeniš? Ja na pučini mora, hladno pivo kraj mene, a nijedno se ne pjeni kao ti.
U poslijednje vrijeme se pronalaziš često u postovima drugih, ne znam zašto?

Insinuacija zlobnika uopće nisi bio ti, nego uopćeno pučanatvo koje voli bockati alfiste.

I ne, ne želim raspravu samo govorim, da ne bude da se nešto sad ja pjenim 😜

I onako, čisto forumski, nemoj se pretvori u sljedećeg Kupljenca. 😉 Bez uvrede ikome.

Lijep pozdrav!
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Jbg kod nas generalno na balkanu a pogotov kod nas u Bosni samo VW bajo moj nema boljeg ,golf ,pasat itd. Raširio se neki mit ,al nije to vise onaj kvalitet dvojke golfa :) :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,013
I moj, pardon, tatin "švabo" je imal početničke greške kad je kupljen novi i nakon desetak odlazaka kod ovlaštenog i razno raznih uvjeravanja oni su njega uspjeli dovesti u red.
Od onda bezgrešno služi mada je do sad natukel samo 100 i koju tisučicu tak da baš i nije materijal za dokazivanje kvalitete.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,013
Ja, nijedno od navedenih
Rekel bi mali Muha da ti imaš izrode 🤭 🤭 🤭 🤭 🤭 🤭
Ali kak sam več rekel, svaki gazda svoga konja hvali i najvjerojatnije je zadovoljan sa njim. Dok ne odluči da ga uda i rastane se od njega
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,699
Ja aute razlikujem po praktičnosti, a ne po marki.
VW nema modela koji mi odgovara...možda Touran, ali ne i po cijeni.
 
Na vrh