• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
BT50 ili B2500 ti baš nisu neka sreća...tvrdo i neudobno.
U toj klasi glasujem za Navaru...najudobniji od pickupova. Ona bolja nema gibnjeve, već ramena i spiralne federe.
Nebum jebal, nego vozil 😂😂

Imao sam prilike na praksi još kao klinjo voziti BT2500 i čisto ok autić za ono za što služi, ali brez prednje vuče ne ide ni po suncu, a ne kiši i blatu 😂

Hmm, interesantan prijedlog moram priznati...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,972
Zato to, s vremenom, prestaneš delati...a voziti se i dalje moraš ;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Se netko od meštri koristio ovime, ak je na kojem modelu, s kakvim uspjehom???
IMG_20231022_095512.jpg
IMG_20231022_095507.jpg
IMG_20231022_095602.jpg
Na kojem autu, kojeg godišta? Ostavio mi prije par dana kum, veli ja se u to ne kužim niti malo, probaj ti. (Trenutno nemam na raspolaganju niti jedan "stariji model", samo svoj potpuno novi auto, a za njega ne paše nikako...)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Pa razmišljal sam i o toj varijanti, ali bi se mogel dopeljati u paradoksalnu situaciju, da ne da bi svel potrošnju na nulu, neg bi se morti događalo da bi namesto z rezervara trošil, počel se rezervar puniti, znaš ono kak rekuperacija na EV.
E, a onda bi se morti dogodilo da bi mi se na dulji relaciji rezervar prenapunil, pa bi onda benzin za menom kapal i curel. To bi štetilo okolišu puno bole neg ovi kaj jako črno z auspuhi dimiju, dok se kurčiju po gasu. A morti bi i ki vrag čika hitil i vužgal toga benzina kaj bi ja rastepal, radi krivo poštelane potrošnje i zišel bi tu još ves vrag. Bole da se ja te konzole mam rešim, ipak sam ja dudek za te stvari, a teteca nigde blizu da mi da savjeta.
Hebiga, loša igračka...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,363
Ugradiš kuku, prikapčiš odostraga cisternu i nju putem puniš. Za svaki slučaj cisterna bi trebala biti veće zapremnine. Sve se da riješiti. Zato smo tu da si pomognemo. :unsure: Posle toga gorivo doniraš državi (vladajućima). Oni budu sigurno znali kak to onda najbolje oprihodovati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Danas je bil dan za lomljenje vijaka.



A onda i za bušenje jer su se čahure zarasle za vijak i okrenule u selenu pa nije išlo van.



Ali ovakva dva sam moral spasiti jer imaju na sebi znak, a i specijalci su.
Ni u muzeju ih više nebi mogel kupiti več bi ih moral raditi pa su uspješno spašeni.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Ipak sam dva specijalca uspel uništiti.
Moram raditi nove, izgleda da me čeka intersantno ručno turpijanje

 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Viš viš
Vjerovali mi ili ne, ja ovo nisam natipkao, niti objavio 🤔. Iskren sam. Čitao sam što je @MUHA napisao i otišao dalje, pa vidim da sam objavio nekakav komentar u temi automobili. Jesam smotan, smeten, možda i glup ali nemam pojma kako se to pojavilo. Dobro da nije bezobrazno nešto 🤕😖😥
 

Najnoviji postovi

Na vrh