• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,788
Hebat ga sad 🙃, dobro kaj sam mu daleko pa @MUHA nebu meni dal po hrptu, kak je @lijeskakc dobil, nadam se 🤓.
Bolje da ne curi, ne bi se dugočasili i gluposti tipkali 😈🥂
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,139
Curi z neba, ali curi i iz lagva. Dok se to sve pomeša i normalno je da se baš ne razmemo kak treba. Bu bolje gda se razvedri, nadam se, a do onda :ppozdrav:

p.s. nadam se da se nebu još i dravska megla spustila....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
Hebat ga sad 🙃, dobro kaj sam mu daleko pa @MUHA nebu meni dal po hrptu, kak je @lijeskakc dobil, nadam se 🤓.
Bolje da ne curi, ne bi se dugočasili i gluposti tipkali 😈🥂
Muha bi dal po hrptu ingenjeru koji ga je tak zmislil.
A samo sam remenicu na alternatoru trebal promjeniti.
Ali nepeljal bum ja njega, samo pomalo. Ko Lijeska susedi....

 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,788
@lijeskakc daj naj se tak žuriti, morti se čuda dese i mene uz put k' tebi vrag donese, pa kaj budemo pili, ak se tak žuriš po podrumu 🤔😈🍷
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,953
Gdje ima dima, ima i vatre 🤭
Slika je screenshotana iz videa, šteta da se kratki video od par sekundi ne može postavit..
Uglavnom mapiranje pri kraju, u ponedeljak bi to trebalo biti to 💪💪
 

Prilozi

  • Screenshot_20231104-131431_Gallery.jpg
    Screenshot_20231104-131431_Gallery.jpg
    14.9 KB · Pregleda: 37

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,000
Nadam se da ce se jednog dana netko i tebi voziti s takvim autom pod prozorom i pucati iz auspuha i turirati motor dok ti djeca ili unuci budu spavali.
Do tad ti budi taj koji se vozi i budi tudju djecu i tjera pse da laju
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
Nadam se da ce se jednog dana netko i tebi voziti s takvim autom pod prozorom i pucati iz auspuha i turirati motor dok ti djeca ili unuci budu spavali.
Do tad ti budi taj koji se vozi i budi tudju djecu i tjera pse da laju
Mene je susjeda (od onda za mene bivša, a na sreču nedugo se preselila) ganjala vilama po cesti.
Danas njeno unuče puca i turira šorom.
Ja sam kuš jer sam i ja bil takav.
Ne samo za njeno unuče več i za ostale mladiče koji prođu pod prozorom.

Tak da i ja se nadam da ti mladi koji danas nemogu spavati budu kao i mi kad smo bili mladi i nepromišljeni i sječali se svoje mladosti
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ima nas još koji smo bili nepromišljeni i koji stoga razumijemo današnje mlade. Svi smo mi imali ili još imamo neke svoje radosti koje drugima to nisu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh