• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Vozi jedan automobil oho ho godina. Kad počne jako zezat, poredit za udaju i udat. Kupit drugi. Najjeftinije i najjednostavnije.
Mora li biti baš tako da ga udaš nekom siromahu i usrećiš ga. Gdje je nestalo sve dobro...

Ja sam uredio i prodao da opstanemo među nevoljama puno automobila i s ponosom sam kasnije susretao njihove nove vlasnike. Vi što udajete nisam siguran kakve susrete imate... Nemoj se ljutiti ja samo glasno razmišljam...

 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
750
Zasad sam samo u dijelove prodavao. Nema ljutnje. Sto se tice siromaha, ja znam da sam siromasan, stoga mi ne pada na pamet dizat kredit za kupovinu vozila. Ispod 4000 eura nema urednog automobila, osim od poznanika, ispod cijene. Ja 4000, bez kredita, sa prosjecnom placom u RH ustedim godisnje. Treba zivjet u skladu s mogucnostima. Volio bih ja svasta, ali za to moram vise radit, u zapadnoj zemlji.
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
264
Pozitivno razmišljaš
Za pohvalu!
Živiš u skladu sa mogućnostima i živi se dosta dobro.
Neka probaju ovi na zapadu živjet kao mi pa če brzo i zapad bit premali za plaču
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,924
Zasad sam samo u dijelove prodavao. Nema ljutnje. Sto se tice siromaha, ja znam da sam siromasan, stoga mi ne pada na pamet dizat kredit za kupovinu vozila. Ispod 4000 eura nema urednog automobila, osim od poznanika, ispod cijene. Ja 4000, bez kredita, sa prosjecnom placom u RH ustedim godisnje. Treba zivjet u skladu s mogucnostima. Volio bih ja svasta, ali za to moram vise radit, u zapadnoj zemlji.
Drago mi je da nema ljutnje. :ppozdrav:

Ako si prodavao drugima ono što si izraubao "za dijelove", to smatram prihvatljivim, ali ako si "uredio za udaju" i utopio nekog siromaha to smatram nepoštenjem i prijevarom. Iako - tko sam ja da ti sudim?

Nisam ni pomislio na okolnost da li si ti osobno siromah, ili bogat čovjek, tako da nemoj to vezati na sebe osobno.

Slažem se da je dobro dok se nastoji živjeti u skladu s mogućnostima i sam sam s obitelji nastojao uvijek rastegnuti noge samo toliko koliki nam je bio prekrivač...
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Euro VI ekologija :poop::mad:

.
 

Prilozi

  • IMG20231128102223.jpg
    IMG20231128102223.jpg
    55.4 KB · Pregleda: 47
  • IMG20231128124515.jpg
    IMG20231128124515.jpg
    56.5 KB · Pregleda: 42
  • IMG20231128101737.jpg
    IMG20231128101737.jpg
    36.2 KB · Pregleda: 42
  • IMG20231128123719.jpg
    IMG20231128123719.jpg
    47.9 KB · Pregleda: 44

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Nisam došel na tu ideju, a ni probal.
A ni nebi, to obično oko filtera seve bude masno, još nek je benzinac ili nedaj bože karabit lampa...... da nebi bilo kabummmm 🫣
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Gledaj kak buš osovinu uzubil da se nebuš poslije češuckal po čelu kad nebu čio palit ;)
Kaj je to samo ili tako DI?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Srećom nije prva, učio sam se na ovakvima hahaha
Obično brtvljenje glave odradim na motoru, ali ova piša svugdje, do sada svi popravljali posljedice curenja, nitko uzrok.

Redom pregorio drugi alternator, crijevo od antifriza se razgradilo, pad na tehničkom i tako.

TeDI je u pitanju.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Vjerujem, u dobroj namjeri sam ti to napomenul.
To su najbrži pepeki, i ja imam jednu dogovorenu za koji dan.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Nisam ni mislio da je u lošoj. 😉

Na prvoj koju sam radio sam kontra uzubio 🙈 Al', naravno, znao sam da sam ja zajebao stvar pa sam gledao šta može biti i skontao da sam okrenuo kontra od kajle.

@pop

Kad subvencija bude za bencin, eto nas 🤪😂
 

Najnoviji postovi

Na vrh