• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Imam nekakvu Omegu karavan u ponudi sa tim motorom pa ne znam ni sam.
Treba mi neki karavan kojeg mi nije žao a opet, šestak 🤔
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
taj bez problema dere plavić malinovac i sl derivate...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
sa svima ovim novim common rail pumpama se ja nebi kockao s alternatirvnim gorivima makar ekipa kaže da sve to vozi...
Common rail pumpa je slaba karika, pošto su visoki tlakovi puno bržije se dere usljed lošeg gorivaa nerjetko i oljušti i shebe dizne......
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
sa svima ovim novim common rail pumpama se ja nebi kockao s alternatirvnim gorivima makar ekipa kaže da sve to vozi...
Common rail pumpa je slaba karika, pošto su visoki tlakovi puno bržije se dere usljed lošeg gorivaa nerjetko i oljušti i shebe dizne......
Misliš na ložu, plavac i sl.?
Kolko sam upoznat sa time, to je kratkog vijeka. Mislim da dizne stradaju prve a onda i CR pumpa. Nema tu isplativosti jer je popravak skup.
Bio sam pred jedno pola godine skoro kupio Stila jtd-a. Uglavnom, manje više je auto izgledao ok i već sam rekao ok, to je to i onda lik ko grom iz vedra neba mi kaže da je u auto natočena loža, čisto onak da znam.
Isti tren sam mu se zahvalio na vremenu i zaželio sreću u prodaji.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,684
Misliš na ložu, plavac i sl.?
Kolko sam upoznat sa time, to je kratkog vijeka. Mislim da dizne stradaju prve a onda i CR pumpa. Nema tu isplativosti jer je popravak skup.
Bio sam pred jedno pola godine skoro kupio Stila jtd-a. Uglavnom, manje više je auto izgledao ok i već sam rekao ok, to je to i onda lik ko grom iz vedra neba mi kaže da je u auto natočena loža, čisto onak da znam.
Isti tren sam mu se zahvalio na vremenu i zaželio sreću u prodaji.
Kaj ti je, to je fiat loža tu nemre niš:p;),zajebanciju na stranu znam frajera koji je sa multiplom napravil preko60000 na loži bez ikakvih problema, auto je imal cca 290000 na satu kad je prodal, a znam i još jednog koji je u BMW3 sipal a možda i dalje sipa plavca jedino kaj mu je otišlo je lanac no na toj seriji je i ovak i onak zamjena lanca na 150000.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
Nakon dugo j*banja sa DPFom konačno je i on vani skupa sa EGR-om i sad je mapa gore sa 296ks (y)

62601557_1040221579508952_3268817789858611200_n.jpg




64206310_1034521796745597_7237706624670892032_n.jpg
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Kak na tehničkom bez toga?i sam sam u nekim kombinacijama da nam treba još jedan auto,a čak i dizeli su u igri, ali me te dpf-egr bolesti hlade od dizela..iako ne radimo neku kilometražu da bi mi prioritet bila ušteda goriva,pa me zanima da li tehnički ide bez brige bez navedenih stvari...?
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
prolazi bez dpf-a bez problema. 50% autiju na tržištu već ima poskidane filtere, bitno je samo da je to napravljeno kako se spada ( kao god kolege gore- rasparan dpf s gornje strane, povađene čelije i zavareno nazad) jer ako je šaka u oko i neka kemija onda mogu zajebavat....
DPF OFF + AGR OFF je trajno rješenje svih gluposti oko dizla
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Sumnjam da su trajna rješenja ta kemijanja. To ide sve dok sve stp ne nabave mjerne uređaje koji vide kad auto koji ima euro 5 u knjizici, na eko testu pokazuje euro 3.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
I švaba to uredno zaobiđe pa da nebi mi balkanci
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zakaj bi Švabo bil bolji pa wv je ukrađena Tatra čak je i plačena odšteta . A čipovi za eko itd a ujebo je Audija itd .
 

Najnoviji postovi

Na vrh