• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Balirka Internacional

M

micko

Guest
Interesuje me balirka Internacional 422 i koja je cijena?
 
M

micko

Guest
Mozeli mi ko pomoci za ovu balirku? Unaprijed hvala!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
jbg...

mi jesmo forum,ali ne znamo baš sve..

šta da ti kažem,malo guglaj,traži raspituj se...
 
C

clas

Guest
micko kaže:
Mozeli mi ko pomoci za ovu balirku? Unaprijed hvala!
bok kaj te muči oko balirke IHC znam neke tajne javi se
 
M

micko

Guest
090518125130.jpg

090518125154.jpg

090518125215.jpg

090702064255.jpg
 
M

micko

Guest
Balirka je kupljena nedavno, neznam nista o njoj i koje su joj mane?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
sad vidim koja je to balirka..

ima mi jedan rođak takvu,ima problema sa sajlama koje vuku one grablje za sijeno...šta i kako ne znam
 
C

clas

Guest
abrkili kaže:
sad vidim koja je to balirka..

ima mi jedan rođak takvu,ima problema sa sajlama koje vuku one grablje za sijeno...šta i kako ne znam
koliko si dao za nju?dali si več sa njom balirao?dali veže obje strane ,kod svih balirki glavni problemi nastaju sa vezanjem.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Kupio bih visokotlačnu balirku international 445, dali je netko ima i kako je zadovoljan.

Hvala
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
I kod mene prodaje komšija internacional 435D kakve su to balirke imaju li kakvih zaštite jedul brze itd.
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
To su silu dobre balirke, kod mene imaju dvije i rade extra, cak ima jedan koji se bavi prodajom balirki i imo je ih raznih a najvise internacionalki, radi dosta usluzno, i kaze da ne bi nikad radio sa drugom. Sto se tice zastite imaju lomljivi vijak na zamajcu i kocnicu na iglama.
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Kod ove internacionalke je ubacivac sijena u obliku spirale ksko se to ofnosi na izgled bala budili krive i jesu li brze te balirke
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Spirala puno bolje radi od klasicnih vila za ubacivane, jednacitije i brze ubacuje sijeno, tesko se zagusi i pravi idealne bale bez krivljenja. Sudeci po kvaliteti internacional traktora te balirke traju prilicno dugo.
 
Na vrh