• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Banijac 82

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Pozdrav sa banije!!!Zovem se stevica živim u jednom selu pored Petrinje imam 30g.Aktivno se bavim poljoprivredom od 2001 ratarstvo i stočarstvo. radim oko 80 hektara zemlje od toga je više od pola u zakupu.Posjedujem 4 traktora,kombajn i ostalu mehanizaciju da ne nabrajam redom staviću slike ako vas bude zanimalo.?Forum pratim duži niz vremena i imam riječi pohvale dosta korisnih stvari sam saznao putem foruma pa sam se odlučio učlaniti da mogu sudjelovati u vašim temama i podjeliti moje znanje sa vama.
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav i dobro došao na forum! Sretna ti nova godina, želim ti da ih još puno provedeš na forumu!
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Pozdrav i dobro došao. Sretna nova godina i da imaš puno uspjeha u njoj.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ...

., Sretna TI Nova Godina!., čekamo slikice, pišemo - čitamo se ... ., aj Bog! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav:partyman::partyman:i sve najbolje u noven litu...:p:p
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
srdačan pozdrav kolegi sa područja županije, dobro došao i svako dobro u novom letu!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pozdrav i doborodošao!!
U iščekivanju smo za slike!! :supz:
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Pozdrav zemljak i dobrodošao na forum, pozdrav iz Siska
 
B

BAGERISTA

Guest
Traktori odlični,,,j....š di nema imt-a:partyman::partyman:
Vidim svega pomalo od traktora,:p:p
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
IMT je zakon ali zadovoljan sam sa torpedom kod mene je 2 godine i preko godine sam naj više u njemu. Zemo ja sam iz B Grabovca, a ti?
 
B

BAGERISTA

Guest
Pula(istra)........:partyman::partyman:daleko smo..
Kažem odlične mašine,,bitno da se održavaju,,,i neka delaju..:partyman:
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
IMT je zakon ali zadovoljan sam sa torpedom kod mene je 2 godine i preko godine sam naj više u njemu. Zemo ja sam iz B Grabovca, a ti?

imam gore dobre poznanike,ja iz Novog sela prema Sunji
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav banijac i od mene i dobro došao
super ti izgleda mehanizacija
reci mi kako si zadovoljan sa torpedom vidim da nema prednji pogon, kakva mu je udobnost
 
Na vrh