• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

banzek za piljenje drva

Pero1710

Novi član
Tu od
31 Ožu 2019
Poruka
2
Znači koliko sam shvatio i ovi na gume su dobri? mislim da je to jeftinija verzija zato i mislim uzeti toga...
Ako misliš pilit cc 1 km godišnje kupi aluminijske kotace , auto gume sjebu sreng pile i pucat ce pila.
I kupi bimetalnu pilu ,meni za sad srezala 100m bez brusenje.platio ju 300kn .
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,873
Imam kotače od male pilane. Čelični, balansirani, široki 60mm, fifi 600.....1000kuna
 

Dalibore bb

Novi član
Tu od
26 Sij 2022
Poruka
1
Pozdrav!
Da li banzek sa gumenim kotačima mora na napinjaču(lastinom repu) imati i špinglu za nagib ili je dovoljna samo jedna za napinjanje pile?
 

Gox89

Novi član
Tu od
14 Pro 2022
Poruka
1
Da li imas knjigovođu za obrt? Ja uskoro otvaram obrt i zanima me ako imam prijavljenog radnika, kako to ide? Da li ja mogu sam uplacivati porez, mirovinsko ili mi treba knjigovodja jer ja pojma nemam o tome.
 

Najnoviji postovi

Na vrh