• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BCS 450 kosilica gnječilica

palac1

Novi član
Tu od
11 Ožu 2014
Poruka
22
BCS 450 kosilica gnječilica (gumeni i metalni valjak)
Bavim se proizvodnjom lucerne,imam Zetor 6245 i kosilicu bubnjastu SIP 165, interesira me kosilica sa gnječilicom,pa bih molio nekoga,tko ima gore navedenu kosilicu,da mi da svoja iskustva.
Hvala
Pozdrav svima na forumu
 
Posljednje uređivanje:

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Mi imamo bcs rotex R6 s gnječilicom,dva gumena valjka podesivog razmaka.Zakon za lucernu i djeteline jer omogućava ravnomjerno sušenje mase bez gubitka lista.Mi radimo s traktorom od 95ks i igra se s njom.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Prijatelj ima roto kosu bcs sa gnječilicom i kaže da je jako zadovoljan. Vrti je sa štoreom 404 bez problema ali isto kaže da treba malo pripaziti u kosom terenu radi težine.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

palac1

Novi član
Tu od
11 Ožu 2014
Poruka
22
Molim te,koju kosilicu (diskova) ima tvoj prijatelj,pa da je goni sa Štore 404.
Imam na ponudi BCS 450 sa 5 diskova sa valjčastom gnječilicom (jedan metalni drugi guma),zanima me da li bi Zetor 6245 (58 ks) mogao to goniti.
lp
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Neznam sad na pamet, recimo da ih je pet sveukupno. Mogu pogledati kad prođem kraj njega.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

palac1

Novi član
Tu od
11 Ožu 2014
Poruka
22
Molim nekoga dobronamjernoga,da mi da odgovor na pitanje,da li Zetor6245 (58ks)može goniti kosilicu BCS 450 (5 diskova sa gnječilicom?
Ima li netko takovu (identičnu)situaciju?
Pozdrav svima na forumu.
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
523
Prijatelj ima takvu kosu ali bez gnjecilice i radi sa Universalom 445 , jedino mu je malo teze kod transporta jer je dosta brdovit kraj.
 

palac1

Novi član
Tu od
11 Ožu 2014
Poruka
22
Molim nekoga dobronamjernoga,da mi da odgovor na pitanje,da li Zetor6245 (58ks)može goniti kosilicu BCS 450 (5 diskova sa gnječilicom?
Ima li netko takovu (identičnu)situaciju?
Pozdrav svima na forumu.

Znači,trebam POMOĆ,decidirani odgovor na navedeno pitanje,jer imam na ponudi točno navedenu kosilicu,pa se bojim da mi ta kosilica ne "zakolje" ovu sirotinju od traktora (traktor se ne mijenja).
lp
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Najbolje ako mozes ju uzet i probat nes pokosit najbolje ces vidit kak ce ti se traktor ponasat pod njom!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Polakše ju vozi dok kosiš, tak da nema puno mase, i bude išlo.
 

palac1

Novi član
Tu od
11 Ožu 2014
Poruka
22
E moj Bućo,da ima moj susjed takovu kosilicu ili netko u blizini,vjeruj da ne bih otvarao ovu temu.Ona je predaleko da je probam,jednostavno,u mojoj blizini pa i malo dalje ne postoji.Možda je ima netko u tvojoj blizini,nismo mi tako daleko,nadam se da me kužiš...
Da ti se stvori moj lik u vidokrugu,ti bi rekao:eek:dkud ti ko sudbina...
lp
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega kaj je tak daleko i tu di ju kupujes kaj nema nikakvog slicnog traktora da se proba kosit??
Onda cemo morat nes popit kad smo blizu:drink::drink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh