• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BCS roto kose

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Štiti od sitnih objekata koje nož zahvati i baca, npr. od zemlje iz krtičnjaka. Iako, meni na SIP kosi to ne funkcionira 100% i puno puta poželim kabinu sa barem desnim bočnim staklom:icon_smile:
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
moze ali samo mi nebi pasalo ovo sto se kaci na kraju daske onda se nebi mogla provlaciti kroz grahoricu
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
moze ali samo mi nebi pasalo ovo sto se kaci na kraju daske onda se nebi mogla provlaciti kroz grahoricu

koje na kraju daske,mislis ova sipka sto drzi ceradu ili one daske uz diskove,inace ide ona provlaci se kroz sve samo gas....

kod kosidbe rotacionom kosom,nema tu stednje goriva 1200-1500obrtaja... tu mora da gas radi lakse je i kosi a i traktoru,onda to ide lijepo,jedno 2000-2200obrtaja...
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
Jel zna neko tacne dimenzije remena na bcs 405 5 diskova.

Ja danas kosio otisla mi 2 remena,a i ona druga dva nisu u najboljem stanju,a ni na jednom ne pise broj niti se da iscitati... I koliko kostaju otprilike?
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,658
Stigla na red. Trebam zamijeniti prirubnicu. Našel sam na nekoj talijanskoj stranici dijelove prema katalogu ak bu ko trebal,
http. ceruticenter.it
IMG_20240425_183703.jpg
IMG_20240425_182739.jpg IMG_20240425_182742.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh