• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bertolini kultivatori...

IgiThePop

Član
Tu od
20 Sij 2014
Poruka
32
Ha! Koja tema, svaka čast :) stara al dobro me raspoložila!
Gombam se možda kupiti Bertolini kopačicu, jel zna itko da li su novije generacije (znam nikad nisu kao stare) na tragu starih, uspoređujući sa ostatkom tržišta i to koliko koštaju?
Živili!
Igor
 

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Pozdrav
Imam bertolinija 314/7 ruggerini motor, imao sam problema prilikom paljenja da je pucao iz auspuha
Zamijenio sam auspuh i opet isto rekao mi je majstor da provjerim diznu jer ako baca puno nafte da ce klip da proprzi
Odnio je na test i dizna ne valja, stavio drugu sada ne puca ali od kako sam je stavio baca plav dim i izgubio je u snazi 50%
Da li je moguce da je stara dizna ostetila klip i karike
 

Najnoviji postovi

Na vrh