• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Beshla - Vocar amater

  • Temu pokrenuo Beshla
  • Datum prvog posta
B

Beshla

Guest
Zdravo svima. Ja sam iz okoline Beograda. Planiram podici vocnjak. Sve informacije na forumu su mi jako korisne. Trenutno trazim odgovarajucu mehanizaciju za pripremu zemljista. Jako je tesko naci mehanizaciju za rigolovanje, a i kad s nesto nadje preskupo je...
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Zdravo svima. Ja sam iz okoline Beograda. Planiram podici vocnjak. Sve informacije na forumu su mi jako korisne. Trenutno trazim odgovarajucu mehanizaciju za pripremu zemljista. Jako je tesko naci mehanizaciju za rigolovanje, a i kad s nesto nadje preskupo je...

Zdravo i tebi i dobro nam dosao. :partyman:
Koje vocne vrste zelis podici vocnjak i na kolikoj povrsini?
Neznam kakvu mehanizaciju imas, prvenstveno mislim na traktor?
Za pravo riglovanje traba poprilican traktor a i prikljucak za njega, tako da ako nesadis neke velike povrsine bolje potrazis nekoga da ti to odradi, ili malo veci jednobrazdac i srednji traktor sa njim uzore na cetrdesetak cantimetara sto ajmo reci zadovoljava, barem smo mi tako uradili.
Na forumu ces naci dosta informacija, a sto nenadjes tu smo pitaj :D
 
B

Beshla

Guest
Planiramo prijatelji i ja podici zasad aronije na nekih 1.5 ha. Za pocetak, cemo iznajmiti traktor za rigolovanje, a kasnije malo po malo...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pozdrav i dobrodošao!!

ja sam za rigolanje vinograda naručio kombinirku, platio 200kn po satu...
izvadio mi je sve kamenje van, brat i ja frezom prešli i to je to...

ako je površina ravna, bilo bi bolje nakon rigolanja proć sa tanjuračama i branama
 
B

bosniahos

Guest
-

Pitaj u Todorića,on radi neke plantaže U Srbiji.
 
Na vrh