• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

bioplin

cprorokovic

Novi član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
16
postovanje svima
jedno pitanje
zna li netko nesto o proizvodnji bioplina na malim farmama
hvala
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Pitat cu ja kolegu sutra ako naletim na njega.
On je jedno vrijeme bio zastupnik za te neke strojeve ili kako to vec nazvati za bio-plin preradu itd.
 

cprorokovic

Novi član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
16
Pitat cu ja kolegu sutra ako naletim na njega.
On je jedno vrijeme bio zastupnik za te neke strojeve ili kako to vec nazvati za bio-plin preradu itd.

e hvala ti lipo dosta toga ima na internetu ali nista konkretno da se nade volio bi znat nesto sam nasao da je kokosiji i svinjski gnoj najbolji za proizvodnju bioplina ali sistem i strojevi nema nigdje mislim onako da bi se moglo pocet bez nekih astronomskih ulaganja hvala ti unaprid
 

adviser

Član
Tu od
23 Lis 2009
Poruka
148
postovanje svima
jedno pitanje
zna li netko nesto o proizvodnji bioplina na malim farmama
hvala

što je po tvoje mala farma -- koliki broj životinja imaš ...... za početak !! koliko ha za substrate , .. jer postoje solucije i za manje farmere ,
 

Najnoviji postovi

Na vrh