• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BluP

B

BluP

Guest
Pozdrav svima,

dolazim s malog otoka u sjevernoj Dalmaciji i bavimo se maslinarstvom, vinogradarstvom i u zadnje vrijeme chilli papricicama za vlastite potrebe! Na forum sam se uclani da mogu komunicirati s clanovima koji imaju veliko iskustvo!

Vidim svi se hvalite s traktorima i alatima pa ajde da se i ja pohvalim, ja imam vise vrsti poluatomatskih motika (ti je dignes ona sama padne :p ) !!!

Pozz
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav i dobro nam došal!, čitamo - pišemo se.-

., ona slatka izreka., i vritnjak u guzicu korak je naprijed!!! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša,.....:partyman::partyman:
Niš nabaci koju sliku tih poluatomatckih makin da vidimo,,,ka marka,,,konjaža i lito ...:rolfer::rolfer:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dobro došao
Ne brini se za traktore , ovi su ih kupili na kredit i o njima ne znaju ništa, ti barem znaš motilu naklepet i nasaditi .
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao na forum
reci mi sa kojeg si točno otoka
 
Na vrh