• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bočne i stražnje STRIŽNE kose

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Da se borati, nije tvrd nego žilav.
Na svojem sam to delal. Treba hladiti, mala brzina i veliki špan.
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
258
To sam i sam nekako kontal ali problem mi je naći majstora, valjda se budem raspital.
za Muhu odgovor!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Za Gasparda je lakše do dijelova.
GribaldiSalvia je manje raširena,a kopirala ih je Gramip (dok je još postojal), pod nazivom TSK Superior.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Ma kad kod nas u BIH ima dijelova za GS ima i kod vas. Kod mene imaju 4 GS i rade bez problema, sve kupljene polovne
 

zilot

Član
Tu od
24 Ruj 2014
Poruka
91
Piše iza nešto kao Inte.....l (isečeno parče lime sa ostalim slovima) verovatno International, ili Intercontinental... zna neko nešto?
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Imam bočnu kosu koja ide na dva nosača(prednji-zadnji) ali nemam onu polugu koja se stavlja na polugu hidraulike, za dizanje i spuštanje kose. Je li to ima gdje za kupiti i kako se to zove?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Njuškalo ili neki lokalni sajam stare krame.

A za koji traktor?
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Ajde ti to poslikaj mjesto pa će ti se pomoći,jer može biti štošta.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Jes i ako nemaš ovo ispod blatobrana zašarafljeno i to bi trebalo i klin produženi za desno rame.Bilo bi dobro da poslikaš kaj imaš ovak nabadam bezveze.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886

Najnoviji postovi

Na vrh