• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Bojanje priključaka

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Nije to puno posla, a to si čovek more sam napraviti, a nije ni neki veliki financijski izdatak za osvježiti ga malo.
Odmah ga je ljepše vidjeti na cesti
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Ma tak je , samo nikad se nemreš odlučit potrošit dan.Farbu sam dobil ( dvokomponentnu) , samo je trebalo malo truda.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sad još riskiraj 20 kn i počasti ih novim naljepnicama i ko Bog :)
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Budem , i sve još moram prejti sivom (osim ovog kaj je crleno). I šajbi :)
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Evo i bakica dobila malo pomlade :)
 

Prilozi

  • DSC_1550.jpg
    DSC_1550.jpg
    70.5 KB · Pregleda: 179

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dal si kupovao nova zračna crijeva?? Ako jesi reci mi gde??
Dal je fi creva 32mm??
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Kupio sam nova u bulincu 45mm, nisam ni poceo još cijat jesno puklo nisu za tu namjenu pre kruta su
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
oficir sviđa mi se ova tvoja kabina,ako može da je poslikaš da je malo bolje pogledam,i dimenzije ako može da i ja sebi pokušam takvo nešto jednostavno napravim pošto je kod mene Maseyu ferguson 35X
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Stavit cu ti sad par slika u temu pravljenje traktorske kabine,a za tocne mjere se bus strpio ka bum blize izmjerim ti kaj te zanima.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Odlučio sam da remontujem i obojam plug, lemeš je otkovan i odmah su lemeš i daska očiščeni i obojani u temeljnu boju da ne hrđaju, poslje če biti prelakirani u boju željeza, evo i slika početka radova.
j3zcy3c3u6j1yb7w4zzp.jpg
[/URL][/IMG]
0jk477bx9603n98tn8n.jpg
[/URL][/IMG]
mk7n4lnouvr9k9wfdus4.jpg
[/URL][/IMG]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Nemoj farbati radni dio daske, jer plug ne orje tak dugo dok se farba ne skine, već ga samo namaži uljem.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Neču ja orati sa njim jer nemam traktor, biće za prodaju pa da izgleda ljepše,izradiću i deflektor za njega, i nogu za oslonac.
 

Najnoviji postovi

Na vrh