• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BOURGOIN berač kukuruza

  • Temu pokrenuo deutz130
  • Datum prvog posta

Tomot3

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
51
Nokte sam nabavio u masivi od zmaja stara tipa oko 3.5 kn/kom sa drvetom jedino sam ih moro malo zbrusit da stanu u drvo,jer na zmaju je osovina zarezana pa nokat ulazi i u osovinudok na bourgoinu ne ,ima cca 120 komada

Jel zna netko kak se ponasa GX300 u berbi? Kotaci mi djeluju dosta siroko pa mi se cini da gazi 4 red.
Na kosinama se uvijek bere odozdo sa dvorednim i trorednim,a ako moraš prosječ onda gaziš jedan red osim ako ne sade na 75 cm

Ma samo polako . I ja rijetko koristim kočnice ali kada treba nezamjenjiva je.
Ja sam na svom sređivo kočnice i radile su jednu sezonu...jedino mi ručna nešto drži i obavezno mi iskače iz 2 brzine ...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Mislis da bi to onda na 70 bila nemoguca misija ? Ako me oko ne vara gx300 i 400 su isti samo je u tome hederu razlika. Ocito bas fali taj 4 red 😩
Ja isključivo radim uslužno i nagledao sam se svakakvih kreacija koje ljudi urade pri sijanju i to mnoooogo može da zagorča život trorednom a i dvorednom beraču.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki jel zna neko kakvi su su motori u tim kombajima? Db7? Sused mi sad nekog kupil za 5soma al je motor gotov, pa me pital kolko bi generalka koštala, sad pali samo sa start sprejom veli i to jedva.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,935
Ja mislim da je to DP7.
Ako je motor bi trebal biti Perkins 4 cilindra.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,935
Da, moguče i da je Fiat. Slični su pa me možda oko prevarilo
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Kupljenec imam ti ja zver od motora u zastavi 624n, to je isti motor ko na burgoinu md8 dva reda, fiat 80ks.
Već je moj kum gledal koji ima takav berač, veli da su isti.
Evo prodam sve u kompletu
 

Aleksandar26

Novi član
Tu od
18 Kol 2021
Poruka
7
Pozdrav društvo nov sam ovde uzeo sam samohodni berac burgoni gm 3 pa me interesuje kakav je sistem kocenja kod njega. nema kocnice pa sam hteo da namestim posto imam u brdu da radim. Da li je suvo ili mokro kocenje? Ako neko ima iskustva da mi kaze.
 

Najnoviji postovi

Na vrh