• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BOURGOIN berač kukuruza

  • Temu pokrenuo deutz130
  • Datum prvog posta

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Osnova je zmaj , adapter i komušalki sto od burgona
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Zmajev adapter je sretnije rješenje, burgonov ima prednost samo što je lakši. Zmajev ga "pojede" bez problema. Pogledaj na YouTubeu ,ima nekoliko prerađenih Zmajeva i to s roto sječkom, pa bude sve jasno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Burgoinov berač, ako ima ona dva kosa valjka, bez otkidačkih letvi, čisti neusporedivo bolje.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Zj , ti bi trebao poznati taj berač,a čiščenje je na slici IMG_20210922_153401.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Poznam ga (po kanalizacijskoj cijevi za usis zraka).
Bral je pri meni pred 15-tak let...
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
E,sad ima dupli usis nove valjke i gazdu koji ga tjera ko vraga😉,Joža je stvarno genije, taj "pojede" kukuruza dnevno da "vraga peku oči"
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
A koštal ga je malo više od 0kn. Šalim se.
Dopeljal ga je na traktorskoj prikolici, blok motora je od susjeda...a ostatak je više-manje riješil sam.
Ne znam za koje je novce prodan.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Znam ja😉

Poslije prve sezone moglo se ga preprodati za +trečinu kupovne cjene.
 

Mifu

Novi član
Tu od
23 Lis 2020
Poruka
14
Pozdrav ekipa,

da li netko ima prometnu od GM3 ili GM30 trebam podatke za registraciju - dimenzije itd.

Unaprijed hvala
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Masa 7875kg.
Mjesta za sjedenje 1.
Radni obujam 5700.
Snaga 75kw.

To ti je što ima u saobraćajnoj od opštih podataka ako ti može pomoći , ostalo su personalni brojevi .
 

Mifu

Novi član
Tu od
23 Lis 2020
Poruka
14
Masa 7875kg.
Mjesta za sjedenje 1.
Radni obujam 5700.
Snaga 75kw.

To ti je što ima u saobraćajnoj od opštih podataka ako ti može pomoći , ostalo su personalni brojevi .
Hvala!
 

Najnoviji postovi

Na vrh