• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BOX RING. udarci ispod pojasa

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,109
nafta je bolja , odmah poništava i mirise :rolfer:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
SAE 15-40 dobro podmazuje i lepo miriše,a dobra je i grafitna mast(trpi velike temperature) :rolfer::rolfer:

Zemi TOTAL Total Quartz on ima lijep miris :mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eto,nisam se htjela uključivati u raspravu na !"Idejama...",a sada više niti ne mogu jer je pod ključem,ali moram makar ovdje reći da @muhaničara poštujem i cijenim -prvo iz razloga što je stariiiiii član i potrajao je do današnjih dana,drugo zato što znam da pomaže u temema koje ja inače ne koristim,ali ako pomaže drugima-ko da je pomogao i meni,jer da se razumijem o problemima u temama gdje je aktivan-znači i ja bih imala koristi.Treće-shvatila sam, za razliku od mnogih (ne zato što sam ja pametna a drugi nisu nego zato što sam u slobodno vrijeme izlistala neke teme koje drugi nisu i niti zapravo ne znaju da postoje) što je on zapravo htio reći o vremenu provedenom na forumu.
Isto tako poštujem i druge članove foruma,jednako kao i one koji su se prije par sekundi registrirali,a cijeniti ću ih prema pokazanoj spremnosti da ono znanje koje imaju prenesu onima koji ga nemaju.Svima,bez personalnog usmjerenja.

Osobni sukob i neslaganje ne znači da se u stručnom dijelu ne može,ako se želi ,reagirati i nadovezati na post člana sa kojim smo u sukobu.Ako se ostane na stručnosti.

Molim da se na ovo moje reagiranje ne reagira jer ne želim potencirati daljnju raspravu započetu na "Idejama,sugestijama i pritužbama ".
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh