• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Božić i Nova Godina

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Čestit Božić i sve najbolje za nadolazece praznike želi vam Dare sa obitelji!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretan božič,i sve najbolje za novu 2011,od srca svima........:drinkers::drinkers::partyman:
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Sretan i blagoslovljen Božić svim forumašima i forumašicama !!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
ja bih čestitao sve u kompletu svima ljudima dobre volje
i katolički božić i međunarodnu novu godinu i pravoslavni božić i novu godinu a i bajram koji je bio malo ranije , pa eto sa malim zakašnjenjem

svima sretni praznici da ih lijepo proslavite u krugovima svojih namilijih
neko je pomenuo alkoholni maraton :partyman::drinkers: samo oprezno i polako , da ne bi posle bilo joj meni kuku meni :rolfer:
 
N

NGBaja

Guest
Nisam baš aktivan na forumu, ali sam do sada vidio da ste prava ekipa koja je uvijek tu i kada treba za pomoć i za zaj..khm... i zato želim svima vama i vašim najdražima sve najbolje za Božić i svu sreću u novoj 2011 godini. Uživajte:gitarist::supz:

Zanemarite ako ima koja greška u postu, još sam pijan od sinoć, tek sam malo prije došao kući:oops:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Citiram sms koji kruzi ovog Bozića:

"Doletel sam u zavoj, sanjke su se prehitile, darovi su osli u kuvac. Rudolf je krepal a ostali jeleni su spizdili u prvu birtiju. Tak da me ne cekas.
DJED MRAZ
p.s. Sretan Bozic!"

Sretan Bozic svim clanovima i njihovem obiteljima te ostalim citateljima poljoprivrednog foruma!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
sretan Božič svima forumašima kao i njihovim obiteljima.
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
sretan i blagoslovljen Božić od srca želim svim forumašima i njihovim obiteljima
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Svim članovima i njihovim najbližima želim sve dobro za Božićne i novogodišnje blagdane!
 
C

ciobu103

Guest
Svim clanovima foruma sretan bozic, a onima koji su blizu mene svratite na cast, ujedno i sretna nova godina, anu nou fericit tuturor, CIOBU
 

Najnoviji postovi

Na vrh