• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Božić i Nova Godina

V

VTZ

Guest
Sretan i blagoslovljen Božić vama i vašim obiteljima, na dobro vam došlo porođenje Isusovo!

Dolmar.jpg
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
da se i ja pridružim čestitkama sretan Božič svima forumašima :partyman::partyman::partyman::partyman:
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Sretan Božić svim forumašima i njihovim porodicama, i da ih zdravlje i sreća prate kroz život.
 

Lesi

Novi član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
16
Sretan i blagoslovljen Božić svim forumašima i njihovim obiteljima.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Stjepani, Štefeki; stipice i stipani sretan Vam imendan!:)
 
B

BAGERISTA

Guest
Svaka njin dala,,,imaju muda sad da se okupaju,,,,jer vijerovatno če se okrenut,,,ako nisu več....:mrgreen::mrgreen::lol:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Sretan i Blagoslovljenj Božić , i obilje božjeg blagoslova svim forumašima , i svima onima koji prate forum a nisu registrirani .... Bog vas blagoslovio
 

budo

Novi član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
23
Cestit i blagoslovljen bozic svima koji ga slave i mnogo srece i zdravlja
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Sretan i blagoslovljen Božić svim prijateljima forumašima!Puno zdravlja i uspjeha!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
sretan imendan ivekima i ivanama i sl.....
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Jest da je božić prošao,,, ali ja želim svima dobro, sreće, zdravlja, i veselja!
je*eš novce,,,što ih je manje...bolje živimo!
Novce ćemo nać nekako, nego da smo mi živi i zdravi...jebo ti lovu!!!

Ajd pa narode Srećan božić, i sve najbolje u 2011!

živi bili...
pozdrav joe!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja ču bit odsutan,,,tako unaprijed želim svima sretnu novu godinu:weedman::weedman:,od srca,,,

Pozdrav i čujemo se.....:p
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Društvo srećna nova godina, puno zdravlja sreće i para a ostalo ima da se kupi kod kineza. Poz.
 

Najnoviji postovi

Na vrh