• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Božićne purice

R

Ratarko

Guest
Potražite ove purice po hladnjacima pred Božić .

Ovo je ljuta pila koja radi utovar kaveza u kamione .
Ima pogon na sva tri kotača + špera , ide kroz 20 cm debel gnoj , radi okret u mjestu.
Ima sve moguće posmake sa vilicama .

S

sapat

Guest
ma ko "šiša" purice.... nema tice do prasice ;) :mrgreen:

P

paor

Guest
sapat kaže:
uze mi riječ iz ustova :), 5 kila vratine u rerni, uh...to je Božićni ručak po mojem

S

sapat

Guest
paor kaže:
uze mi riječ iz ustova :), 5 kila vratine u rerni, uh...to je Božićni ručak po mojem
...kod nas za Božićni ručak će biti prasence sa ražnja...

B

branko

Guest
paor kaže:
sapat kaže:
i ja sam radije za takvo nesto, jos ako je bila malo u pacu (salamuri)

Gustavo

Aktivni član
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,647
Jel se isplati uzgoj tih purica,razmišljam o tome ako bi bilo tržište,koliko komada bi bilo isplativo i po kojoj cijeni idu,znam da je u Kauflandu 40 kn,kg.

komer

Dobro znana faca
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
2,529
ovo su pazinski ako se ne varam,za zagorske purane imas dobre poticaje,140kn po puranu i 110kn po puri,ja sma ih mislio nabaviti ali iz zadruge zagorski puran su rekli da u zadrugu ne primaju nikoga izvan krapinsko zagorske zupanije jer onda to nebi bio autohtoni puran,a st ose poticaja u slucaju toga tice(ako si van navedene zupanije) neznam kako funkcionira,makar mislim da nebi trebalo biti problema...samo kad gledas,hranis ih 10 mjeseci pa imaju 3-6kg!

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
Potražite ove purice po hladnjacima pred Božić .

Ovo je ljuta pila koja radi utovar kaveza u kamione .
Ima pogon na sva tri kotača + špera , ide kroz 20 cm debel gnoj , radi okret u mjestu.
Ima sve moguće posmake sa vilicama .
bas izgledaju "fino" :(giggle):,jos ovi u klaonici izmrcvare!o moj boze pa sta mi sve jedemo!!!!!!:icon_hang:

Najnoviji postovi

Na vrh