• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Brze kopče

  • Temu pokrenuo BAGERISTA
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,546
Messis, ako se ne varam, CBM kat.2, je 800 kn komad.
Ferencak walterscheid ili kak se pise, je1300 kn komad. Cbm je ok?

Gogo nije. Piše ti da je CBM 800kn/kom.

Da je ispravno napisano, bilo bi razumljivo. Zato stalno tupim po pravopisu :)
 
Posljednje uređivanje:

karlo.m

Član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
244
Ja sam za svoje dao 69 eura za komad(kat.II) u Italiji i zavario ih elektrodama EVB50... Za sada drže već 2 godine, i ako ih ja nisam polomio sa kopačem onda neće puknuti nikada!!!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Je. CBM je isporučeno na većini novih traktora (NH, SDF, Zetor...), dok se Walterscheida drži premium klasa (Fendt, JD).
Kod mene su Walterscheid. Mozda su na talijanskom dijelu CBM.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,546
NH, naravno, nemre se generalizirati.
Napisal sam uočeno, no svako pravilo ima izuzetaka :)
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Našao sam stavljene i skinite odmah sad on govori da ih je negdje montirao za prvi utovarivač pa mu nisu odgovarale.
received_625735789308939.jpeg
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Koliko ja vidim, to je var za k... Išlo se u širinu, a slabo mi se čini u dubinu.

Nek' ti uslika samo mjesto varenja/rezanja.

Znači spoj mora ići u V iliti X. Ako je moguće prvi var napraviti TIG-om i dalje elektrodom minimalno 7018 jer se radi o vučnom tijelu. I slagati var bez da se prelaze neke uber temperature, dakle, nakon slaganja vara, pustiti da se ohladi par minuta pa nastaviti.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Aaaa italiano, CBM je ok, eventualan problem bi mogao biti varenje već varenog dijela, ali ako daješ variocu da odradi, ja se ne bih bojao pretjerano...
 

Najnoviji postovi

Na vrh