• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Buče (bundeve)

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Ma dogovorio da mi nabavi sjeme u trgovini gdje kupijem sav repromaterijal samo neznam čije sjeme bude. Rekao gazda da bi trebalo biti austrijskog a možda i domačeg. Za ovu godinu planiram 1 ral/kj posijati za probu.
 

agro

Član
Tu od
5 Pro 2015
Poruka
89
dali netko ima iskustva s ekološkom proizvodnjom? koliko su troškovi po 1ha i koliko je prinos po 1ha?
 

krešo1

Član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
156
Koja je cijena mokre koštice ako je sjeme ,sjetva, berba sve o mojem trošku ?
Zanima me jer imam svu potrebnu mehanizaciju za proizvodnju koštice golice.
A i bavim se time nekih 10 godina pa ponešto i znam o tome !
Pozdrav !
 

Dario1806

Novi član
Tu od
5 Svi 2015
Poruka
17
Ako se već time baviš po meni je bolje da ih onda i doma opereš i posušiš i automatski imaš puno bolju cijenu
 

krešo1

Član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
156
To i radim ali me zanima koju cijenu nudi gospodin CISNAR !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

krešo1

Član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
156
9,5 kn/kg je bila cijena prošle godine kod nas !
Pozz..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zvoncvit

Član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
34
Ok hvala puno,ipak bih volio da mi se javi netko tko je već sijao s takvom sijačicom.Tako mogu više znati od nekoga iz prve ruke,jel se sjeme štopa i sl.
 

Dario1806

Novi član
Tu od
5 Svi 2015
Poruka
17
ja sam predlani sijao sa dvorednom sijačicom, al da me ubiješ ne znam koja točna. Stavio sam šajbu kroz koju ide sjemenka buče i posadio s tim, čulo se povremeno kak drobi koštice, ali sve što sam posadio je izašlo.
 

agro

Član
Tu od
5 Pro 2015
Poruka
89
Evo ako nekoga zanima za 2016. uljna tikva vise nije u kategoriji povrca i nema vise proizvodno vezane potpore za nju.
 

Prilozi

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    21 KB · Pregleda: 202

nenno77

Novi član
Tu od
26 Ruj 2014
Poruka
19
Koliko je cijena litre bučinog ulja u slo,znači ne u dućanima,nego domače slo ulje na kučnom pragu,ako itko zna?
 

tikvan

Član
Tu od
24 Ruj 2010
Poruka
50
Čime ćete ove godine šprcati protiv korova, s obzirom da su dozvoljeni samo Koban 600 i Dual gold? Šta ako pošpricam Clonom- moram ga i evidentirati.
 

JordanX

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
150
Clon ima 48 g klomazona, njemu je istekla registracija.
Ali postoji Reactor sa 36 g klomazona od Agrokem Maks i nije mu istekla registracija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh