• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE Farmall

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
Ima li ko kakva iskustva ili saznanja u vezi serije Farmall,kakvi su u radu,potrošnji,kvaliteti,gdje se proizvode??
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kod nas ih još nema, uskoro bi trebali doći na tržište,
Imaju oko 3,6l zapremine dok je stari prethodnik jx imal4,5l motor
Gledal sam u agronomu prospekte ljep traktor unutra skoro isto ali skuplji 3000€ od prethodnika
Imaju neke oznake ali neznam koje pa su kao jx95 ili jxu 105 i 115 jači modeli
 

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
Kod nas ih još nema, uskoro bi trebali doći na tržište,
Imaju oko 3,6l zapremine dok je stari prethodnik jx imal4,5l motor
Gledal sam u agronomu prospekte ljep traktor unutra skoro isto ali skuplji 3000€ od prethodnika
Imaju neke oznake ali neznam koje pa su kao jx95 ili jxu 105 i 115 jači modeli
Sada je na akciji farmall 85 za 27500eura+pdv pa me zanima dali vrijedi te novce.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
A jel to je kao jx a
C su bivši jxu
Isti traktor kao i ovi prije sa novom haubom samo skuplji
 

NH SLO

Novi član
Tu od
11 Ruj 2012
Poruka
13
A jel to je kao jx a
C su bivši jxu
Isti traktor kao i ovi prije sa novom haubom samo skuplji

Case IH Quantum C sada je Farmall C (kod Steyr ostaje Kompakt sa dodanim imenom Ecotech a kod New Hollanda prije T4000 a sada T4).

Case IH JX sada je Farmall A (Steyr nema tog modela a kod New Holland to je TD5000 a po novom TD5). Manja dva modela 65 i 75 proizvode se u Turskoj a veča četiri 85, 95, 105 i 115 u Italiji.

Case IH JXU sada je Farmall U (Steyr nema tog modela a kod NH to je T5000 a po novom T5).

Case IH Farmall U PRO kod Steyr je Multi a NH tu izgleda malo drugčije, ima drugi mjenjač i zove se T5 Electro Command.

Pozdrav!
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
za ovo zadnje, Multi da ali profi verzija... a običan multi je isto sta i farmall U i T5 je tu negdje ali zastaje malo po mjenjacu ja mislim :)
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
img9490z.jpg

Stvarno jedan lijep traktor za sve poslove. Izgledom sada vise podsjeca na vece modele "Puma" i Magnum". Zna li neko kako im se krecu cijene, jesu li skuplji od starijih modela?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Simpatičan traktorić.
Šteta što 'C' nema u ponudi bolji mjenjač.
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Simpatičan traktorić.
Šteta što 'C' nema u ponudi bolji mjenjač.

Ja mislim da je powershift ili polu-powershift ako se ne varam. Po meni nije los, samo ne znam koliko je izdrzljiv, jer mislim da je ovo traktor namjenjen za "laganije" poslove. dok ga neko ne kupi i ne isproba mozemo samo nagadjati:icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh