• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Case JX 80

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
neznam kako se zove,ali nije ivezić nego je jedan mlađi čovjek.
sa caseom sam prskao i valjao soju,a danas sam pokušao podići i sjetvenu liniju i naravno i tu me je iznenadio kada sam vidio da je diže,ali sa sjemenom u sijačici bi već bilo problema.
do sada sam napravio oko 40h i za sada mogu reći samo to da je novo ipak novo.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Razmisljam o kupnji Jx 80, vidio sam ga na sajmu u Bjelovaru i svidio mi se, kako cijenom tako i sto nema puno elektronike, pa me interesuje sta vi forumasi mislite o njemu? Trebao bi mi za sezonske poslove, sjetva kukuruza, psenice itd.


o kojoj se cjeni radi????
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Odgovara. Trebaju mi mjere razmaka rupa od zadnje vuce. Znaci onih 6 sarafa sa zadnje strane i 4 sarafa od ispod.
Zanima me jel sa t odgovara na td.

e92abb78a9610e14a912fe841c876671.jpg

4edebd9be3cb2e3c4cab05fe2c9fb83d.jpg


Zadnja slika je dio vuce sto ide na donju stranu.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Evo izmjerio,okomito 3 vijka s zadnje strane razmak 110mm od vijka do vijka.
Razmak po širini 330mm od sredine do sredine vijka
Odozdo ima 7 vijaka,svi drže kučište torzione osovine,razmak vanjskih u smjeru vožnje je 70mm,razmak do idućeg bočno je također 70mm.Koliko vidim dolje se koristi samo 4 vijka a ostale poklapa s većim provrtom.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Prodajem donju automatsku od t5000 pa me zanimalo jel odgovara na td i jx posto sam imao nekih upita.
Po ovome bi trebalo bez problema.
 

Juraaa

Novi član
Tu od
30 Sij 2020
Poruka
2
Imam problem sa klimom na JX 95. Nakon punjenja drži cca dva mjeseca.. A nigdje ne pokazuje da pušta. Dali je tko imao sličan problem?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Vjerovatno crijeva u krovu,mi smo mijenjali na traktoru s 2000rh
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,751
Postoji tekućina koja se nalije u sistem hlađenja i koja se vidi pod uv svjetlom gdje pušta. Onaj tko puni klime bi takvo nešta trebao imati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh