• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Case Maxxtrac 5150

lamborghini

Član
Tu od
24 Sij 2012
Poruka
66
pozdrav forumasi.imam pitanje za navedeni traktor ili opcenito za marku case ih nekako mi se cine na njemackom pazaru jeftiniji za razliku od drugih brendova,dali ima nesto negativno kod njih,naprimer skupi dijelovi slabe tacke ili bilo sta.bio bi zahvalan ako mi ko sta da informaciju.evo ovaj mi je pao za oko a kosta u njemackoj 5.150eur.
a ovaj je maxxtrack 5150 ,5.250eura.
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
14 Kol 2009
Poruka
102
Hm

pozdrav forumasi.imam pitanje za navedeni traktor ili opcenito za marku case ih nekako mi se cine na njemackom pazaru jeftiniji za razliku od drugih brendova,dali ima nesto negativno kod njih,naprimer skupi dijelovi slabe tacke ili bilo sta.bio bi zahvalan ako mi ko sta da informaciju.evo ovaj mi je pao za oko a kosta u njemackoj 5.150eur.
a ovaj je maxxtrack 5150 ,5.250eura.

To su ti pajdo čiste navlakuše !!
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Nemoj to gledati, jer to da je tako ja bi vec odavno kupio ova oba:(rofl): Teska prevara.
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
ma može bit sve u redu samo malo treba getribu popraviti i sl.
traktor koji je ispravan i malo radio neče ga nijedan vlasnik dat jeftino.
tako lik i susjednog sela kupio fendta za jako male pare samo sad treba getribu popravit za 5000 eura i došlo na isto .
 
Na vrh