• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Case MXM 140

D

dmalino2

Guest
Kupio bih ovakav traktor, pa me zanimaju njegove karakteristike, prednosti i mane?I jos me zanima da li neko zna gde se nalazi mesto Peterneli u Austriji, kazu da se tamo nalaze rezervni dijelovi za Case-a i Steyr-a.
 
M

minajo

Guest
Re: traktor MXM 140

Znam par ljudi koji imaju traktore MXM seriju i oni su izuzetno zadovoljni sa tim traktorima neki imaju i cca 6000 h u svega 4-5godina a naj veći kvarovi su im bili na prekidačima odnosno indikatorima pritiska ulja u mjenjaču i to iznosi negdje oko 300 kn. Moje mišljenje je da je to razlog zbog lošeg rukovanja (ako neko od njih ovo čita ima da me ubije).
Po meni je to fenomenalan traktor i nadam se da će ova nova serija MAXUM X-line biti prava zamjena.
 
H

Hurlimann86

Guest
Re: traktor MXM 140

ja znam gdje je Peterneli u austriji...

sad ne znam iz kojeg si ti mjesta i s koje strane bi došao u austriju, ali znam da ti je to kad dođeš iz slovenije selo odmah poslje granice malo prije Radgezburga (ne znam kak se piše, ali se tak čita).
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: traktor MXM 140

po meni bi to trebao biti fantastičan traktor jer ipak je on iz CNH-grupe :mrgreen:
 
I

ivica

Guest
Re: traktor MXM 140

a naj veći kvarovi su im bili na prekidačima odnosno indikatorima pritiska ulja u mjenjaču i to iznosi negdje oko 300 kn.
to je djecja bolest svih case tarktora a ne zbokg krivog rukovanja nego zbog na krivom mjestu postavljenog cjekog sklopa do kojeg lako moze blato i voda ai slabo zasticene instalacije iance indikator dojede skoro tolko eura (znam kad sam ga mjenjao) nije se isplatilo ici van po njega pa smo ga kupili u step-co

jos me zanima da li neko zna gde se nalazi mesto Peterneli u Austriji, kazu da se tamo nalaze rezervni dijelovi za Case-a i Steyr-a.
malo ste pomjesali ,petarneli vise ne postoji par godina ,to je prezime vlasnoka koji je umro a vi pricate o jednom drugom ducanu i istom selu ,evo vam podaci ,nabavi sve u roku 24 sata ,govori hr

Rudi Ullen (ilen)
Sicheldorf
8490 Bad Radkersburg (AUSTRIJA)
tel. 00 +4334763248
 
O

opgvukovic

Guest
wow.. netko je spomeni maxxum-X line oke,

ok imam a 125 konaj i vuče 4 brazde prevrtačla 16 coli, savršen je... treba li još šta !?? :D
 
M

minajo

Guest
ok imam a 125 konaj i vuče 4 brazde prevrtačla 16 coli, savršen je... treba li još šta !?? :D
Svaka čast za ovakvu odluku da zakačiš taj plug za traktor.
 

Najnoviji postovi

Na vrh