• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

top_troller

Novi član
Tu od
2 Tra 2023
Poruka
10
Pozdrav,
kupujem novi traktor pa sam naišao na Case 595 dupla vuča, traktor je 92. godina izgleda u dobrom stanju i nema puno sati. Da li netko ima iskustva ili zna nešto više o navedenom modelu, odnosno kakav se pokazao? Ja do sada nemam apsolutno nikakvog iskustva sa Case traktorima pa reko da pitam ovdje.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Imam pitanje ako netko zna, u vezi CASE MX 135 traktora.
Kad je prednja vuča isključena, tada je isključena ako se traktor kreće naprijed, ali ako stavim u reverse, tj. u rikverc, tada prednja vuča se uključuje i stalno radi, bez obzira što je isključena na prekidaču.
Znači prema naprijed je isključena, a prema nazad je uključena.
Da li je to normalno kod takvih traktora?
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Jel imao tko problem s Killer Drop Pinom (KDP) na Cummins 5.9L motoru?

Gledam Case MX110-120 pa naišao na taj problem u tom motoru...
 

Same95

Novi član
Tu od
14 Kol 2019
Poruka
6
Pozdrav, ima li netko iskustva sa caseom cx 80, promjenio bi kvačilo ali nemogu ga razdvojiti nešto ga drži, neki zupcanik ili nešto u sredini
 

Irvine156b

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
71
Ima vijak s kontra strane u mijenjaču, neznam točno di, to je McCormick, davno smo jednog rastavljali i imao je jedan vijak do kojeg se došlo kroz stražnji poklopac s ključem dugim 1metar,strašno!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Irvine156b

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
71
Da, neznam za Cx,ali taj od 175ks je imao tako.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Same95

Novi član
Tu od
14 Kol 2019
Poruka
6
Još je gore što neznam točno što je greška, izbacuje u Ler,krene i nekad odma izbaci nekad ne ali mislim da kad je mala uzbrdo ne izbaci.dal je greška kvačilo ili power

Kad stisnem kvačilo i pustim krene odmah
 
Na vrh