• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
Sad sam skuzio da je ova stangica sto se podesava brzina no/auf otkopcala se na prazno ide vide se na sliki na njoj je matica...di se prikopca?
 

Prilozi

  • 20220207_132927.jpg
    20220207_132927.jpg
    45.3 KB · Pregleda: 28

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
Uspio sam nac di je ispala ova štangica al opet isto kad se stavi i na auf ova mala ručica
Sad sam skuzio da je ova stangica sto se podesava brzina no/auf otkopcala se na prazno ide vide se na sliki na njoj je matica...di se prikopca?

Sad sam skuzio da je ova stangica sto se podesava brzina no/auf otkopcala se na prazno ide vide se na sliki na njoj je matica...di se prikopca?
Nasao sam di je ispala i vratio...ali opet nista ruke stoje gore ko zaključane i pumpa se cuje uvik da zuji
 

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
Poz svima na forumu
Imam problem jedan na Case cs 78 2000g mi nece spustat hidrauliku dole...jucer sam dignuo hidrauliku gore i tako je ostala a cuje se pumpa kao da uvije druka ulje...kao da je jos nesta bilo ukljuceno
Nema prednju hidrauliku...ima utovarivac prednji koji normalno radi a preko iste je pumpe...dali je mozda zastekao povratni ventil?
Djeca su mi sjedila u traktoru pa su dirali po rucicama jeli moguce da su ukljucili koji drugi ventil pa je blokiralo hidrauliku?

Sve je mehanika nije na struju na rucice
Evo da javim da je rijesen problem...u desni cilindar ulazila voda gumica na ulazu (brisac)propustao s vremenom zahrđala ona prva komora i digla karike plasticne u cilindru koji su blokirali povrat cilindra.
Trosak 100kn
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,933
Također i ja..
U mjenjač ide oko 40 litara. U hidrauliku 18 litara. Jedino ak imaš dodatni rezervar onda još toliko.. Dodatni rezervar se nalazi s lijeve strane, ispod kabine
 

mladenmaso

Član
Tu od
29 Sij 2010
Poruka
274
Također i ja..
U mjenjač ide oko 40 litara. U hidrauliku 18 litara. Jedino ak imaš dodatni rezervar onda još toliko.. Dodatni rezervar se nalazi s lijeve strane, ispod kabine
Ima rezervar sa lijeve strane

Godiste i ako se smije znat cijena?
20 000 km.

Da li kod njega kad kocim ukljucuje prednju vucu, cini mi se da ukljucuje i nece da je iskljuci kad pustim kocnicu
 

Najnoviji postovi

Na vrh