• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

Matija_E30

Iskusan lik
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
854
E s tim je trebalo znati upravljati. Umjesto današnjih tipki bile su razno razne poluge i ventili.. Vrijedilo bi nekaj takvo vidjeti uživo 😉

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
8,091
Pa je, ovo je gušt sigurno, prije posla ujutro se moraš minimalno 3 vure prije zdignut i zakurit da se stvori para u kotlu, a ne ko danas, sedneš okreneš ključ i pališ, ovo je naša budućnost opet😉👍🍻🏁🤭

maku

Član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
32
Na tabli mi se upalio ovaj indikator, nisam siguran jeli to od pritiska ulja u motoru. I jel moguće da zbog starog ulja i začepljnog filtera se to javlja? Traktor Case CX 80

Prilozi

• case indikator.jpg
    case indikator.jpg
    27 KB · Pregleda: 18

maku

Član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
32
Liči mi na količinu ulja u motoru, a ne pritisak. Ne vidi se baš dobro.
Indikator ima strelicu samo sa jedne strane, pronašao sam sliku na netu gdje ima sa dvije i onda bi to trebalo biti pritisak ulja. A ovo nivo ulja. Hvala ti puno.
Jel moguće da se od viška ulja pali indikator? Kad mjerim na štangicu razina je iznad crtice.

Najnoviji postovi

Na vrh