• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

CASE

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
E s tim je trebalo znati upravljati. Umjesto današnjih tipki bile su razno razne poluge i ventili.. Vrijedilo bi nekaj takvo vidjeti uživo 😉
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa je, ovo je gušt sigurno, prije posla ujutro se moraš minimalno 3 vure prije zdignut i zakurit da se stvori para u kotlu, a ne ko danas, sedneš okreneš ključ i pališ, ovo je naša budućnost opet😉👍🍻🏁🤭
 

maku

Član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
40
Na tabli mi se upalio ovaj indikator, nisam siguran jeli to od pritiska ulja u motoru. I jel moguće da zbog starog ulja i začepljnog filtera se to javlja? Traktor Case CX 80
 

Prilozi

  • case indikator.jpg
    case indikator.jpg
    27 KB · Pregleda: 23

maku

Član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
40
Liči mi na količinu ulja u motoru, a ne pritisak. Ne vidi se baš dobro.
Indikator ima strelicu samo sa jedne strane, pronašao sam sliku na netu gdje ima sa dvije i onda bi to trebalo biti pritisak ulja. A ovo nivo ulja. Hvala ti puno.
Jel moguće da se od viška ulja pali indikator? Kad mjerim na štangicu razina je iznad crtice.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,846
Je l to fiksno il se traktor može vratiti u normalu? Bez mehaničke bogato opremljene radionice!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Može, samo prije prodaje.
Očito je netko imal traktor viška i greder manjka ;)
 

Imilkoo

Član
Tu od
6 Velj 2022
Poruka
31
Poz svima na forumu
Imam problem jedan na Case cs 78 2000g mi nece spustat hidrauliku dole...jucer sam dignuo hidrauliku gore i tako je ostala a cuje se pumpa kao da uvije druka ulje...kao da je jos nesta bilo ukljuceno
Nema prednju hidrauliku...ima utovarivac prednji koji normalno radi a preko iste je pumpe...dali je mozda zastekao povratni ventil?
Djeca su mi sjedila u traktoru pa su dirali po rucicama jeli moguce da su ukljucili koji drugi ventil pa je blokiralo hidrauliku?

Sve je mehanika nije na struju na rucice
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Jedna komanda nije u nultom položaju ili brzina spuštanja je na minimumu ili nešto treće.
 

Najnoviji postovi

Na vrh