• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cat Challenger

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Cat Challenger
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a šta bi se ti bunio da ga imaš i u Hrvatskoj? :roll:
 
B

Bobo

Guest
abrkili kaže:
a šta bi se ti bunio da ga imaš i u Hrvatskoj? :roll:

I ja bih se bunio da ga imam u hrvatskoj...

zamisli da ti dodje neki amer i da ti ga na probu i da moras svoje njive njime raditi... Majke ti mile, ne bi taj mogao ni doci do dosta mojih njiva, a komo li okrenuti na uvratini...

Da imam neku tablu od 10 hektara, opet bi s takvim gutacem nafte isao u minus...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Šta če mi to ovdje, to bi moro stalno sa njim, trebalo bi poorat poslje njega...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To je stvarno stroj, kao i onaj JD na gusjenicama, ali kaj je previše, je previše!!!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Ona dva JD-a 9630 i 9030T su stvarno PREveliki traktori...
jd9030t_1187889200.jpg

jd9630.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja mislim da nama takvoga kaj uopće ne treba, recimo fendt serije 900 je po meni sasvim dovoljan!
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
ursusc360 kaže:
ma možeš i po cesto, samo treba prvo zatvorit cestu...

Ma ide to preko automobila, ministar policije mi je u rodu, pa tako.
 
Z

zrine892

Guest
ma nije to tako strasno velik traktor..to vas slike varaju :shock: :shock: :blackeye
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
zrine, je i to, ali pogledaj na onoj prvoj koliko jhe čovjek, a na ovoj drugoj koliki je sic...
 
F

Farmer Johny

Guest
Decki ovaj JD i Cat Challenger su preveliki za nase povrsine , ja cu si sada kupiti novoga Fendta 936 Black Beauty , ali malo ce bit sve u banani jer trebam i puno novih priključaka kupit !

Decki sto mislite o ovome Fendtu ?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ovo nije tema za Fendt, tak da molim odgovore u temi Fendt.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
To su stvarno strava strojevi. Kod nas u Kombinatu su jos davno za vrijeme YU nabavili jedan catapilar. Jos tad je imao klimu, a taj je osamdeset i neko godiste. To je nezaustavljivo oni traktoristi nema sta nisu radili od njega, gonili kolko su mogli, ali dzaba sve on nestaje. Gledao sam ga uzivo i stvarno cudo od traktor. Uh, kako bi mi dobro dosao jedan takav.
 
Z

zetor proxima

Guest
ma to su za amere super traktori kad oni nemaju tablu ispod 100-200 jutara a kakva je tamo zemlja ko pjesak to bi mogo sa fergacem i trobraznjakom poorat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh