• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

čavlerice za auto

R

ratar54

Guest
e ovako trebaju mi upute i savjeti kako napraviti čavlerice za auto,treba mi za utrku pa ako netko zna bio bi mu zahvalan :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Ako se nema onda budu i obični torban vijci dobri.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel bi se to dalo na običnoj M+S auto gumi napravit tak??? Nebi puštala zrak?
I jel bi smio šlauf doći unutra?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Mi probali bez šlaufa ali je puštalo na sve strane
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ja ti imam šlauf u tubeless gumi već godinama, tak da zakaj ne. Jedini problem koji trenutno vidim bi mogla biti pojava pukotina na gumi gdje su rupe. posebno ak bi se pretjeralo sa visinom čavla...:scratch
Samo se čuvaj plavaca....
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Jos jednostavnije ti je skoknuti u Austriju i kupiti gume cavlerice ,mislim da se to ne isplati kemijati doma.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
A još jednostavnije je na njuškalu pronjuškati, ima čovek dve. Možda ima još ali mi se više ne njuška.

Znam ko ima pištolj za upucavanje čavala, a ima još i nešto čavala (ne ovakvih extremno velikih) kakvi su nekad bili umetani u gume. Do prije par godina Sava je čak još i rupe za njih imala ..........
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Čuj kao eksperiment zašto ne. Materijal kao ni gume nisu skupe. U ostalom kolko dođu ta gume u Austriji:scratch. Ak i kupiš, znaš da sa tim gumama ne smiješ na cestu. Zabranjeno već cca 40godina.
Ovo je dobra ova ideja sa yt-a gdje koristi one čavle za poštolje....tu ima puno mangana
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Pojasni ..?

Kad se nego odluci da stvalja na tubeles gume sarafove, siljke,cavlerice...onda ta guma bi disala od sve strane, zato unutra treba da se sipa ona tecnost za gume koja se prodaje kao svemirski element i kosta brdo para, a u stvari to je obican obojan lateks i sluzi da zacepi te rupe
 
Posljednje uređivanje:

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Istarski lanci za snijeg:supz:....ko kenijske zimske gume:mrgreen:
Malo su mi spojnice tanašne, al ajde, i ja bi probao
*Stefan: staviš zračnicu u gumu..
 

Najnoviji postovi

Na vrh