• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čega ste se odrekli kroz korizmu?

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Evo i jedne ovakve teme čega ste se odrekli za uskrs :icon_e_wink:

Ja sam se odrekao Mesa i psovki
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A šta čega??? Odreko sam se male pive!! :icon_e_biggrin:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pametno kolega ,kad za iste novce imaš pola litre Pana:icon_jook::icon_jook:,ja budem prestao piti colu,svega drugog se ne odričem:cool2::cool2:,jedino kad bi mogla korizma odnjeti sve političare u Kinu,bog zna dali bi koji preživio:icon_rofl::icon_rofl:
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
opa kako godina prođe, ja se odričem ovako javno prošle godine jer je bila katastrofa, neponovilo se
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ma ceg se odrec sta se ne odricemo dosta i ovak nastavljam dalje ko po obicaju jedino bi se mogo odrec posla u korizmi i zavalit se u fotelju ko ovi u vladi i spavat samo sto me niko nece platit ko njih nema ni veze para ovak i onak nemam pa se njih odricem necu da mi iko kune daje moze samo euri:icon_rofl::icon_rofl:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Nimalo mi niste jasni...kakvo odricanje nečega?
Pa valjda su praznici zato, da se proslave u krugu porodice i prijatelja, krka, pije, peva itd...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Nekome je odricanje smiješno nekome, glupo itd.

Različiti ljudi različito inetrpretiraju to odricanje...

Što se mene tiče nije stvar u tom nečem čega si se odrekao, niti je stvar u vjeri, stvar je u karakteru, koliko si jak kao osoba, koliko ti je karakter izgrađen....
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Nimalo mi niste jasni...kakvo odricanje nečega?
Pa valjda su praznici zato, da se proslave u krugu porodice i prijatelja, krka, pije, peva itd...

TO ti je sve na individualnoj bazi...nije samo stvar u odricanju od materijalnoga.....al to je ljudima najlakše....ma ne znam ti ja puno o tome.....najbolje da pitaš biskupa Penzeša:icon_e_wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh