• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Čerupanje pilića

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Izgleda da se tam nekaj promjenilo, ja nemam vezu ali je gospodin bil jako ljubazan kad sam prve naručival, a još ljubazniji kad sam po druge za drugu čerupaljku tam išel.

Probaj onda od nekog drugog naručiti, vidim da ih ima more kaj iz kine uvoze i prodaju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Evo jedne izvedbe čerupaljke od mog kolege :ppozdrav:

Zanimaju me vaša mišljenja i iskustva sa sličnima, možda bi si ja napravil jednu takvu.

 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
958
Sa jednom takvom(sličnom) sam radio i više mi se sviđa nego bubanj, a ja sam mislio ovak nekaj napraviti, (zato trebam malo prsti)
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,652
Evo jedne izvedbe čerupaljke od mog kolege :ppozdrav:

Zanimaju me vaša mišljenja i iskustva sa sličnima, možda bi si ja napravil jednu takvu.

Ja imam takvu na taj sistem i puno je bolji nego bubanj, jednostavnija je i puno se lakše počisti od perja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Pitam, nekak mi izgleda nespretno držati mokro i sklisko pile u ruci.
A jel šprica voda i perje po rukovaocu?

Definitivno je lakše očistiti nakon upotrebe, ja svoju bubnjaru operem minivašem nakon upotrebe.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,631
Ma jasno ... Al kaj da zgrabi rukav ili fertun?

A kaj ti se ne sviđa na tvojoj, odnosno za kaj misliš da je ova bolja?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Fertun je iza zaštite kakva je na čerupaljki od zg seljaka nepotreban, a da ti bum iskren ja u fertunu čak ni ne varim, a gde bi mogel piceke pukati, a rukave treba podvezati.... ko god dela s rotirajučim alatima zna kak se treba zaštiti, ako i nezna nauči na svojoj grešci pa nauči....

Meni moja odrađiva posel i ja sam prezadovoljan, ali sam čul da ovakva bolje radi pa zato pitam.

A dokle si ti sa svojom stigel, još je samo na papiru ili si ju složil?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,631
Ne hramo više piceke. Nema kaj pukati...la je negdje zametana, ni ne znam gdje...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
A jesi ju ikad sastavil ili samo imaš dijelove potrebne za sastavljanje?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,631
Sastavil i rastavil...motor otišel za drugu namjenu...od jad nemsmo piceke...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Znam da imaš slike sastavljene i isprobane.
Daj da vidimo kak izgleda
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Sastavil i rastavil...motor otišel za drugu namjenu...od jad nemsmo piceke...
Kaj, budu slike?
Znam da ih imaš jer ti sve ovjekovječiš.

Hočeš možda prodati u dijelovima?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,631
Imam samo one od izrezane ploče i složenog rotora. Drugo, ne bi vjeroval, nisam slikal...a sad mi je žal...
 

Najnoviji postovi

Na vrh