• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

Češnjak / bijeli luk

goran1985

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
445

Iskopao sam rupe izmedu redova i kantom izljevam vodu koliko god mogu.Za sada nemam bolje rijesenje nazalost.Ima li smisla sad poprskati nekim amino kiselinama?

Nema smisla, na niskim temperaturama neće djelovati.
Bilo je kod nas slučajeva gdje je par metara vode bilo na češnjaku desetak dana pa nije crkao, no to izgleda gore. Ako ti takvo blato bude i od kraja veljače nemaš se čemu nadati nažalost.

herc

Član
Tu od
22 Velj 2019
Poruka
56
Kolege od srca vam zelim puno zdravlja i srece u Novoj godini! Nek cesnjak dobro rodi,sve se proda i naplati!
Jel neko upoznat sa clankom 16 Zakona o sjemenu,nesto sam citao i gledao ovi dana o tome. Opet su pametnjakovici nesto smislili🤬

herc

Član
Tu od
22 Velj 2019
Poruka
56
Nesto spominju tavanusu, sjeme zita koje ljudi ostave,tretiraju i naravno bude jeftinije nego kupovno. Da ce se morat tretirat kod njih i naravno platit. Da bude sve po njihovom. Tako za sva sjemena. Kompliciraju do jaja!

DARIJUS

Dobro znana faca
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
4,225
ne, nego ti kompliciraš...kupiš 5 vrećica, a posiješ kolko hoćeš...da te nebi neko pitao otkud ti sjeme...ne mogu švercere s placa maknut, a to će ić kontrolirat...
nažalost, to ja ta lijepa naša...na papiru uredna, u praksi nam treba još wc papira...

herc

Član
Tu od
22 Velj 2019
Poruka
56
Ne kompliciram ja nista,samo sam pitao jel zna neko nesto o tome..

Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh