• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Četverokotač

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ja evo nedavno uzeo malog kineza 110kubika automatik ima i rikvec za obilazak njiva, kontrola sume i tak malo za prepeljivanje jedino sestra uziva ludira svaki dan s njim!!
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Dobri su oni ja sam imao bashana i zadovoljan sam bio i sa cijeno i motorom
obrada losa i ruzna ali die kao lud nakon nekog vrmena prodao ga za iste pare
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ma rabljeno uzeo ide ko lud nije za ludiranje meni za obilazit parcele i sumu odlican nisam smio prejako ipak sestra ima 10god tak da za nju je odlican samo trazi blato da divlja makar je kinez i nije nesto al dobar je!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
@ŠANANA za registraciju ti stvarno neznam ja nisam ni pito jer nije mi potrebno jer samo se vozim po cesti kroz selo, po poljskim i sumskim putevima tu nema policije tak da nema potrebe registrirat moguce da se da registrirat isto kao i skuter trebalo bi se malo raspitat!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
moguce da se da registrirat isto kao i skuter trebalo bi se malo raspitat!
ako prolazi homologaciju..
čitao sam negdje da se pojedini modeli ne mogu registrirati..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ja neznam nisam ni pito najbolje je pitat ko ih prodaje on najbolje zna koji se modeli mogu registrirat koji ne!!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Ne vidim dal ima svjetla, ali uglavnom trebal bi imati svjetla i žmigavce da se može registrirat.. Bučo kolko si krznenih životinja izbrojil ak ni tajna:D:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Nije sve ni u signalizaciji. 95% kineza a i dobar dio poznatijih nije za registraciju sto svojom namjenom a i cijenom opravdavaju.
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Ma rabljeno uzeo ide ko lud nije za ludiranje meni za obilazit parcele i sumu odlican nisam smio prejako ipak sestra ima 10god tak da za nju je odlican samo trazi blato da divlja makar je kinez i nije nesto al dobar je!!

Pazi da ne naletiš na Prigorca :icon_fU: pozdravi ga kad ga vidiš. Pripazi na sestru da se nedesi kakova nezgoda četverokotač zna biti zafrknut.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
@ŠANANA za registraciju ti stvarno neznam ja nisam ni pito jer nije mi potrebno jer samo se vozim po cesti kroz selo, po poljskim i sumskim putevima tu nema policije tak da nema potrebe registrirat moguce da se da registrirat isto kao i skuter trebalo bi se malo raspitat!!

Pazi svejedno da ne nahebeš ko ja, na poljskom putu sam dobil kaznu sjedeć na ugašenom skuteru ali bez kacige, to nam je naša policija.
No ak se ne varam ti imaš dobru vezu u policiji:icon_weed:

Nije sve ni u signalizaciji. 95% kineza a i dobar dio poznatijih nije za registraciju sto svojom namjenom a i cijenom opravdavaju.
Ako niej za registraciju, el to podrazumijeva da se može s njim van dvorišta ili ne??
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
@mika ma ovo je mali rabljeni kinez ima jos malo sredivanja oko njega da bude kak bi ja htio ima svijetla nema zmigavce izbrojeno je 1500kn i naravno likovo to se podrazumijeva!!

@Jajo budem ga pozdravio bio nedavno s njim na izgradnji nasipa kak je Kupa vani.
Ima sestra manji od 50kubika moram mu lamelu slozit al pazljiva je i sa ovim vise voli s njim po blatu a po cesti jako pazi!!

@Šanana imam ja policajca al nemoze me kaznit :icon_rofl::icon_rofl:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Znas kaj mislim nemoze uplatnicu napisat a za sve ostalo znas i sam sve su one iste bila policajka ili nesto drugo po zanimanju ako si zajebo kazni ona vec nekak:eek:::eek::
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Ni metra preko kapije :eek:: mene su ulovili s bagijem na leniji pa mi je bilo veselo. Isto je imao svu signalizaciju ali nije bio za registraciju.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zato i pitam jer sam najebo s skuterom na poljskom putu, a ni kriv ni dužan, al valjda je policajcu bio loš dan, pa sam mu ja baš "lego"!
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
čekaj kako ti može na poljskom putu naplatiti kaznu??? pa to nije kategorisana prometnica???
 
Na vrh