• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

chickenlover

  • Temu pokrenuo chickenlover
  • Datum prvog posta
C

chickenlover

Guest
Zdravo svima! Ja sam iz Beograda, ali sam pobegla iz grada da bih zivela na selu, sto sam oduvek zelela. Sada zivim u Vranicu i poljoprivrednik sam amater (po stazu, al ne po znanju, hehe). Ujedno, vec vise godina gajim curke, a od relativno nedavno i drugu perutninu. Ambicija mi je da podignem pilecu imperiju.

Inace, posveceni sam pobornik i praktikant principa organske i permaculture proizvodnje, tako da na svojoj zemlji gajim i brojne povrtarske kulture na potpuno ekoloski nacin.
 
C

chickenlover

Guest
Hvala! Nadam se da ovde niko nece zameriti na malo drugacijem nacinu govora i mozda nekim (glupim?) pitanjima o znacenju pojedinih reci. Tata mi je Dalmatinac (sa Zadvarja), al je majku uzeo u Beogradu tokom studija, tako da sam tamo odrasla pa tako i govorim.
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Postovanje.
Super je kad ima ljudi od svuda.
Dobrodosao na forum!
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav i dobro nam došla na najbolji poljoprivredni - forum!!!

., svakako!., veliki i lipi Lički pozdrav iz Like Jezeran, sela Vranić i obitelji Vranić - Vranića u tvoje selo Vranić u zemlju Srbiju!!!

Bog!., čitamo se ...
 
C

chickenlover

Guest
Hvala svima, lepo je biti dobrodosao. Samo nastavite :D:D
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Zdravo svima! Ja sam iz Beograda, ali sam pobegla iz grada da bih zivela na selu, sto sam oduvek zelela. Sada zivim u Vranicu i poljoprivrednik sam amater (po stazu, al ne po znanju, hehe). Ujedno, vec vise godina gajim curke, a od relativno nedavno i drugu perutninu. Ambicija mi je da podignem pilecu imperiju.

Inace, posveceni sam pobornik i praktikant principa organske i permaculture proizvodnje, tako da na svojoj zemlji gajim i brojne povrtarske kulture na potpuno ekoloski nacin.

Zdravo budi, dobrodošla još bolje se snašla ak te koji put nedumo razumeli buš nam prevela :lol: :lol: :lol: važi :supz:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
nije me bilo par dana na forum, pa sam prvo ga malo doveo u red:D, a te se onda bacio na pisanje
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Zdravo SEVKA. Pazi da se tebi ne zalomi kakav video uradak :lol:
 
C

chickenlover

Guest
nije me bilo par dana na forum, pa sam prvo ga malo doveo u red:D, a te se onda bacio na pisanje

Pisi, pisi miiiiiiiiii...ima jedna pesma...ma ja sam vam prolupala nacisto. Uvek kad pada kisa.
 
C

chickenlover

Guest
Zdravo SEVKA. Pazi da se tebi ne zalomi kakav video uradak :lol:

Hmmm, mozda bih se trebala zrtvovati zarad promovisanja zena u poljoprivredi? :rolfer::rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 
Na vrh